maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

לקט בדיחות קיציות לעונה החמה

החום הכבד של הקיץ הישראלי עלול לעתים להכביד עלינו קצת יותר מדי. זהו בדיוק הזמן לשתות משקה קל ומרענן, להתרווח בכיסא ולאפשר לעצמכם ליהנות מבדיחות קורעות שיצננו לכם את הקיץ ויקלו מעט על ההתמודדות עם מזג האוויר הטורדני. בואו להתנתק מצרות היומיום ואפשרו לעצמכם לצחוק מעט - אנחנו כבר מזמן יודעים שזוהי התרופה המושלמת לכל בעיה!

 

החיים לא הוגנים

מפתח גוף עמד מול המראה והתפעל מגופו השזוף והשרירי, עד ששם לב שרק איבר המין שלו לא קיבל צבע. הוא החליט ללכת לחוף הים, להתפשט ולקבור את עצמו בחול, כשרק איבר המין שלו יבלוט החוצה. 

לא חלף זמן רב עד ששתי נשים מבוגרות התיישבו על החול לידו והבחינו באיבר המין השורר. אחת הנשים לקחה מקל והחלה להזיז אותו.
 
"אין צדק בעולם", אמרה האישה לחברתה. "כשהייתי בת 20 זה סקרן אותי, כשהייתי בת 30 זה הסב לי הנאה, כשהייתי בת 40 דרשתי את זה וכשהייתי בת 50 שילמתי על זה. 
 
כשהייתי בת 60 התפללתי לזה וכשהייתי בת 70 שחכתי מזה. היום אני בת 80, זקנה מדי אפילו בשביל להתכופף, ודווקא עכשיו הדברים האלה התחילו לצמוח מהאדמה".
 
בדיחות על קיץ, ים ובריכה
הרגע שבו אתה מבין שלקפוץ לבריכה לא היה רעיון חכם

 

אבל לאבא מותר

היום הראשון של החופש הגדול הגיע ושון הקטן הרכיב את המשקפת, לקח את הגלגל המתנפח ורץ לאמו בהתלהבות. 

"אימא! החופש סוף סוף התחיל! אנחנו יכולים ללכת לים?"
"ממש לא", אמרה אמו בהחלטיות. "יש לך מושג כמה הים מסוכן? הוא מלא במדוזות, במחלות ואפילו בכרישים טורפים!
"אבל אני לא מבין", אמר שון באכזבה. "אבא הולך לשחות בכל יום. למה לו מותר ולי לא?
אמו נאנחה, הביטה בו והסבירה: "לאבא שלך יש ביטוח חיים מצוין".
 
בדיחות על קיץ, ים ובריכה
"מה, את באה לפה הרבה?"

 

מסיבת בריכה

יעקוב חי לבד בווילה מפוארת בקיסריה עם גינה גדולה, עצי פרי ובריכה מפוארת. ערב אחד, כשחזר מהעבודה, לקח יעקוב דלי ויצא לקטוף פירות מהעץ שבגינה. כשהתקרב לאזור הבריכה הוא נדהם לשמוע קולות וצחקוקים. הוא התקרב עוד יותר והבחין בכמה בחורות צעירות ושיכורות ששוחות בעירום בבריכה. הבנות הבחינו בו, נבהלו והתרחקו לחלק העמוק של הבריכה. אחת הבנות צעקה לעברו: "לא נצא עד שתחזור לתוך הבית!". 

יעקוב הביט בה בחיוך והשיב: "לא באתי לכאן כדי להסתכל עליכן שוחות וגם לא כדי לראות אתכן יוצאות ערומות מהבריכה". בזמן שדיבר הרים את הדלי בחיוך והמשיך: "בסך הכול באתי להאכיל את דגי הפיראנה שלי".
 
בדיחות על קיץ, ים ובריכה
"אני כבר אחרי 20 בריכות, עכשיו תורך"

 

החופשה המושלמת

ה-1 בספטמבר הגיע ודליה ועליזה, שתי מורות ואימהות לארבעה ילדים, ישבו בחדר המורים ושתו כוס קפה. 

"את יודעת", אמרה עליזה. "חופשת הקיץ הייתה הזדמנות מדהימה בשבילי להשאיר את כל הצרות שלי מאחור, לארוז מזוודה גדולה ולצאת לטיול של חודש באירופה".

"אני כל כך מבינה אותך", השיבה דליה. "אני פשוט לא מאמינה שהחופש הזה עבר כל כך מהר. חופשת הקיץ הייתה הזדמנות נדירה אפילו יותר בשבילי, לקחת את כל הצרות שלי, ארזתי אותן בתוך מזוודה גדולה ושלחתי אותן למחנה קיץ של חודשיים בחו"ל".

בדיחות על קיץ, ים ובריכה
מה כבר יכול להשתבש כאן? 

 

להחזיר את הניצוץ 

יצחק ובתיה נשואים כבר ארבעים שנה. כדי לנסות להשיב את הקסם לנישואים שלהם, הציעה בתיה: "אולי ניקח חופשה של שבוע ונצא לשיט ביוון?

יצחק, שהתלהב מהרעיון, הסכים מיד והלך לבית המרקחת כדי לקנות קופסת כדורים נגד בחילות וקופסת ויאגרה. כשחזר הביתה הסתכלה עליו בתיה בחיוך.

"אתה יודע, יצחק? חשבתי על משהו", היא אמרה. "אנחנו לא מטיילים הרבה, יש עכשיו מזג אוויר נאה, למה שלא ניקח חודש שלם ונשוט מסביב לאירופה?

יצחק השיב בחיוב, חזר לבית המרחקת וקנה 14 קופסאות כדורים נגד בחילות ו-7 קופסאות ויאגרה. 

"אתה יודע, יצחק?" שאלה בתיה כשחזר, "הילדים כבר לא גרים בבית, מה עוצר אותנו מלצאת לשיט מסביב לעולם?

יצחק הסכים, שב לבית המרקחת וקנה 200 בקבוקים של כדורים נגד בחילה ו-100 קופסאות ויאגרה. אזרה המוכרת אומץ ואמרה: "אדוני, אני לא מתכוונת לחטט, אבל אם זה עושה אותך כל כך חולה, למה לעזאזל אתה ממשיך לעשות את זה?!

בדיחות על קיץ, ים ובריכה
חוף הים מלא בסכנות לא צפויות

 

הכלב הכי חכם 

שלושה גברים ישבו בחוף הים עם הכלבים שלהם והתחילו להתווכח למי יש את הכלב החכם ביותר. 

"הכלב שלי פשוט גאון", אמר הראשון. "כשיצאתי מהבית למילואים נתתי לו להריח את הרובה והוא רץ לחדר שלי להביא את הכדורים". 

"אתה צוחק?" שאל השני. "כששיפצתי את הבית נתתי לכלב שלי להריח את הפטיש והוא ישר רץ להביא לי מסמרים". 

"על מה אתם מדברים?" אמר השלישי. "ממש עכשיו על החוף אשתי גילתה שהיא שכחה את החלק התחתון של הבגד ים בבית. נתתי לכלב שלנו להריח אותה והוא רץ להביא את הביצים של השכן". 

בדיחות על קיץ, ים ובריכה
גם הכלב מוכן לטבילה 

החבר האמיץ 

כמה חברים מהמילואים החליטו לצאת ביחד לחופשת קיץ בספארי באפריקה. כשהם הגיעו לאגם שבו שחו עשרות תנינים אמר להם המדריך: "לכל קבוצה אני אומר תמיד שמי שיהיה אמיץ מספיק כדי לחצות את האגם הזה בשחייה יקבל ממני כל מה שיבקש ללא תנאים". 

לפני שסיים לדבר הבחין המדריך באיציק שתמיד התרברב בפני כולם שאין דבר בעולם שמפחיד אותו, קופץ למים ומתחיל לשחות במהירות לא הגיונית, תוך שהוא צועק בחרדה ומתחמק מכל התנינים. לאחר מאמצים רבים ותוך התפתלויות רבות, הצליח איציק בסופו של דבר להגיע לצד השני של האגם ללא פגע בזמן שכל החברים והמדריך רצו לעברו. 

"אני לא מאמין שהצלחת!" קרא המדריך בהתלהבות. "טוב, עכשיו תוכל לבקש ממני כל מה שתרצה".

איציק המתנשף ניגב את פניו, הסדיר את נשימתו, הביט במדריך ואמר: "תן לי את הרובה שלך, תן לי קופסת כדורים ותראה לי מי האידיוט שדחף אותי למים". 

בדיחות על קיץ, ים ובריכה
מי שאוכל לבד מת לבד

 

קשה להתאפק 

מוטי השוטר עובד קשה כל השנה ולכן החליט לפנק את משפחתו בחופשה באיי יוון. הוא העלה את אשתו ואת בנו על מטוס לרודוס ואמר שיצטרף אליהם לאחר שלושה ימים כשיסיים לעבוד. במהלך שלושת הימים ספר מוטי את השניות עד שיגיע למלון וישכב עם אשתו, וכשסוף סוף פגש אותה, היה לו כמעט בלתי אפשרי להתאפק.

"רגע מוטי", אמרה אשתו בלילה הראשון שלהם יחד, "אנחנו לא יכולים לעשות את זה כאן, מה עם הילד יתעורר?"  

"את צודקת", נאנח מוטי. "בואי נלך אל החוף".

מוטי לקח את אשתו, מצא פינה מבודדת בחוף והחל להפשיט אותה בחושניות. לאחר זמן מה הם ראו אור מסנוור שהאיר עליהם ושמעו קול מאחוריהם: "תפסיקו מיד!".

שניהם הסתכלו בבהלה על השוטר היווני שהביט בהם בכעס ואמר: "אתם צריכים להתבייש בעצמכם שאתם עושים את זה ככה בציבור". 

"אתה צודק לגמרי", אמר מוטי המובך. "זה היה רגע של חולשה, לא ראינו אחד את השנייה כמה ימים. דרך אגב, גם אני שוטר וזה יביך אותי מאוד אם תיתן לי קנס".

השוטר השיב: "אל תדאג, אני מוכן לוותר לך הפעם", אבל אז הביט באשתו של מוטי ואמר: "אבל את לעומת זאת חייבת לשלם. זאת כבר הפעם השלישית שאני תופס אותך על החוף". 
 
מקור: רענן מנדלבוים
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו