print header

בדיחות מצחיקות של גן חיות

זוג צעיר החליט ערב אחד לצאת למסיבה והזמין מונית הביתה. כאשר המונית הגיעה, הזוג מיהר לכבות את האורות בבית, לכסות את הכלוב עם התוכי ולהוציא את החתולה לחצר האחורית. רגע לפני שנעלו אחריהם את הדלת, גילו כי החתולה הצליחה להסתנן חזרה הביתה.

הזוג ידע כי אם החתולה תישאר לבד עם התוכי, היא עשויה לנסות ולאכול אותו. לכן האישה יצאה לעכב את המונית והבעל חזר פנימה כדי לנסות לתפוס את החתולה. האישה לא רצתה שנהג המונית ידע שהבית נותר ריק לכן הסבירה לו שבעלה מתעכב מעט, כיוון שהוא נפרד לשלום מאמא שלו שנותרה בבית.

כעבור מספר דקות הבעל נכנס למונית והוא מזיע כולו "מצטער על העיכוב" הוא אומר כשהמונית מתחילה לנסוע. "המכשפה הטיפשה הזו הסתתרה מתחת למיטה. הייתי צריך לנסות לחלץ אותה משם עם קולב ואז לעטוף אותה בשמיכה כדי למנוע ממנה לשרוט אותי. אבל זה עבד, הצלחתי לגרור אותה למטה וזרקתי אותה בחצר האחורית!"

חתול

קצין משטרה רואה בחור צעיר נוהג בטנדר מלא בפינגווינים. הוא מסמן לבחור לעצור ונוזף בו "אתה לא יכול לנהוג בטנדר עם פינגווינים בעיר הזאת! קח אותם מיד לגן החיות!" הבחור מסכים ונוסע משם.

למחרת, אותו קצין משטרה קולט שוב את הבחור נוסע בטנדר מלא בפינגווינים והם כולם מרכיבים משקפי שמש. הוא עוצר אותו בזעם "חשבתי שאמרתי לך אתמול לקחת את הפינגווינים לגן החיות, לא?!"

"זה היה אתמול" עונה הבחור "היום אני לוקח אותם לים"

חתול

צייד הולך ביער לבד ופתאום מופיע מולו דב ענק.
כל הניסיונות שלו לירות בדב לא צולחים, אז הוא מחליט לברוח בריצה כל עוד כוחו בו. 
הצייד רץ ורץ ורץ והדב דולק אחריו, עד שלבסוף הם מגיעים לצוק תלול ועומדים זה מול זה.

ברגע אחרון של תקווה, הצייד נופל על ברכיים, פורש ידיו לשמיים וקורא בקול "אלוהים היקר! אנא ממך עשה את הדב הזה מוסרי!"

באותו הרגע, השמיים התקדרו וברק הכה באדמה, מטרים ספורים מהצייד. הדב קפא על מקומו, הביט סביב, מעט מבולבל ואז נשא את עיניו לשמיים ואמר "תודה אלוהים, על האוכל שאתה עומד להעניק לי"

חתול

אלוהים ברא את החמור ואמר לו: "אתה תהיה חמור. תעבוד ללא הרף מזריחה עד שקיעה ותישא משאות כבדים. אתה תאכל דשא, לא תהיה לך אינטיליגנציה ותחיה 50 שנה!"
ענה החמור: "אין לי בעיה להיות חמור, אבל 50 שנה זה הרבה. תן לי 20 ונסגור עניין"
אלוהים הסכים.

אלוהים ברא את הכלב ואמר לו: "אתה תהיה כלב. תשמור על הבית של האדם ותהיה החבר הכי טוב שלו. אתה תאכל שאריות שהוא יתן לך ותחיה 25 שנה"
ענה הכלב: "אין לי בעיה, להיות כלב. אבל 25 שנה זה יותר מדיי. תן לי 10 ונסגור עניין"
אלוהים הסכים.

אלוהים ברא את הקוף ואמר לו: "אתה תהיה קוף. אתה תתנדנד מענף לענף, תעשה טריקים משעשעים ותחיה 20 שנה!"
ענה הקוף: "אין לי בעיה להיות קוף, אבל 20 שנה זה המון! תן לי 10 ונסגור עניין"
אלוהים הסכים.

אלוהים ברא את האדם ואמר לו: "אתה תהיה בן אדם, היצור הרציונלי היחיד על פני האדמה. תשתמש באינטיליגנציה שלך כדי להיות האדון של כל בעלי בחיים ותוכל לשלוט בעולם. אתה תחיה 20 שנה!"
ענה האדם: "אין לי בעיה להיות בן אדם אבל 20 שנה זה מעט מדיי. תן לי את 30 השנים שהחמור סירב להן, את 15 השנים שהכלב לא רצה ואת 10 השנים שנותרו לקוף" 

אלוהים הסכים ומאז, האדם חי 20 שנים כבן אדם, אחר כך הוא מתחתן ומבלה 30 שנים כמו חמור - עובד ומפרנס ונושא משאות כבדים. לאחר מכן, כאשר הילדים יוצאים מהבית הוא חי 15 שנים כמו כלב, שומר על הבית ואוכל מה שנותנים לו ובסוף, כאשר הוא בא בימים הוא חי עוד 10 שנים כמו קוף, מדלג מבית לבית ועושה טריקים כדי לשעשע את הנכדים...

 

ליקטה: טל עזר

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.