print header

14 ציטוטים שמוכיחים שלתסריטאיי קומדיות יש ממי לחשוש

 אם אי פעם צפיתם בקומדיה, אתם בטח יודעים שיש כלל שכל תסריטאי מכיר: ילדים גונבים את ההצגה; אבל מה שאותם תסריטאים כנראה לא יודעים, זה שהקטנטנים הללו יכולים גם לגנוב להם גם את התפקיד – כי הם פשוט מומחים בהמצאת משפטים שמסוגלים להפיל אותנו מצחוק. עמוד הפייסבוק הפופולארי "ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם" עלה על הטריק הזה כבר די מזמן, ומפרסם באופן קבוע אמרות מצחיקות במיוחד מפיהם של ילדים שונים. אז במקום לצפות בעוד איזה קומדיה עבשה של תסריטאים לא מוצלחים במיוחד, קראו את אוסף 14 ציטוטי הילדים הבאים שנלקחו מן העמוד האהוב הזה, והחיוך פשוט לא ירד לכם מהשפתיים.

1.מזל שהיא לא מצאה פיסת שעווה...

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אמא מוצאת גוש שיער בלונדיני ליד סכין הגילוח באמבטיה, ושואלת את עדן (7) מה פשר הדבר. אמא: עדן, מה זה השיער הזה? עדן: רציתי לדעת איך זה להתגלח. אמא: מה רצית לגלח? עדן: את הרגליים. אמא: אז למה גילחת את הראש? עדן: כי עדיין אין לי שיערות ברגליים

 

Yulia Kosonovsky‎

2. הילד הזה יודע בדיוק מה יחסי הכוחות האמיתיים בכל בית

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אחיה (4): צוריאל, מי יותר חזק, אבא או אמא? צוריאל (3): אבא. אחיה: לא נכון, אמא צועקת יותר חזק

 

Talia Biton

3. רעיון מצוין לסוכני נסיעות נואשים: טיול של אחרי גן

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: בדרך חזרה מהגן הוד (3) ואמא רואים מטוס בשמיים. הוד: " אמא, מתי אני אסיים את הגן ואטוס קצת לתאילנד?"

 

חברה של Yifa Bandel
 

4. ללא ספק - זה הלקח האמיתי של האגדה הקלאסית הזו

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אמא מספרת לעומרי (בן 3.5) את הסיפור על שלגייה ושבעת הגמדים. אמא: המלכה הרעה התחפשה לזקנה ונתנה לשלגיה תפוח מורעל. כששלגיה נגסה בתפוח היא מתה. עומרי: נכון. כי היא לא שטפה אותו.

 

Maital Kaneh

5. תשובה "פולנית" וחמודה להפליא:

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: מאיה (2.5) מנסה לנעול נעלים. אמא: את צריכה עזרה? מאיה: לא, אני אסתבך לבד.

 

Revi Tali

6. לא סתם יש כאלו שאומרים שאחרי החתונה רק הולכים ומתכלים

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם:

 

Tomer Klein

 7. סוכרת או כרסת? כך או כך, יש פה אבחון נכון של הגורמים והתסמינים
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: נוסעים הביתה אחרי ארוחת ערב חגיגית. אורי (7.5): אמא, אני מרגיש ממש לא טוב. אני חושב שיש לי כרסת. אמא: מה זה כרסת? אורי: נו, המחלה הזו כשאוכלים יותר מידי סוכר ונהיית כרס.
Neta Amit

8. סביר להניח שזה גם המקצוע האהוב על מרבית הילדים בעולם

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: ארוחת חג. מדברים על החזרה לבית הספר אחרי החגים. שיר(22): נויה, איזה מקצוע את הכי אוהבת? נויה (8): הפסקה.

 

Saar Drive

 10. סוף עונת השוקולד

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: גננת: למישהו יש רעיון למה אוכלים דבש בראש השנה? לירי (3.8): כי זאת לא העונה של השוקולד!

 

Shelleysunshine Frenkel

11. שפת ה-ב' חזרה לעניינים

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אמא עוזרת לאופיר (בן 7) לארגן את הילקוט. אמא: אופיר, נשאר לך רק במחברת עברית, לסדר את חודשי השנה לפי הא'-ב'. עידו (5): אמא, יש לי רעיון! הוא יכול לרשום את כולם באות ב'. אמא:??? עידו: כן. בתשרי, בחשון, בכסלו. כמו בשיר...

 

 ליאת קרני

12. קשה היא הפרידה

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: יותם (3.5) התחיל גן חדש. יושב בבית וקורע נייר מגבת לחתיכות קטנות. אבא: מה אתה עושה, יותם? יותם: זה כדי כשאני אבכה בגן יהיה לי עם מה לנגב את הדמעות.

 

Inbar Safra-Halavy

13. אל תמצמצו – פן תפספסו

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: חופש גדול, אמא מנסה למנן זמן מסך. אמא: עידני, היית היום מספיק מול המסך. עידן (כמעט 8): לא הסתכלתי כל הזמן, חלק מהזמן מצמצתי

 

Revital Spitzer

14. מסר חשוב לכל ההורים באשר הם
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: בזמן השכבת הילדים, אמא מסתכלת בטלפון הנייד. גבריאל (5.5) בכעס: "מה את עושה? במקום להיות בטלפון היית יכולה להיות איתי!"
Bosmat Elnekave

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.