מה המשמעות של הצבעים האהובים עליך?

מבחן האישיות הבא ישים במרכז הבמה את המשיכה שלכם לצבעים ואת האופן בו אתם חושבים עליהם כדי לגלות לאיזו משפחת צבעים אתם שייכים. לכל אחת מהן יש מאפיינים שונים בהתאם לאישיות שלכם ולאופן בו אתם חושבים, ולכל אחת מהן יש גם יתרונות וחסרונות משלה. אין כאן תשובות נכונות או שגויות, ואתם יכולים לענות לפי מה שאתם באמת חושבים ומרגישים, בלי שום התחשבות במה שנהוג או מקובל בחברה.
מבחן משפחת צבעים: ילדים
 
איזה צבע הכי מזכיר לך את תקופת ילדותך?
מבחן משפחת צבעים: אדום
מבחן משפחת צבעים: צהוב
מבחן משפחת צבעים: אדום
מבחן משפחת צבעים: תכלת
מבחן משפחת צבעים: שחור
מבחן משפחת צבעים: לבן
מבחן משפחת צבעים: ירוק
מבחן משפחת צבעים: צהוב
 
איזה פרח הכי מושך אותך?
מבחן משפחת צבעים: פרח צהוב
מבחן משפחת צבעים: פרח כתום
מבחן משפחת צבעים: פרח כחול
מבחן משפחת צבעים: פרח לבן
מבחן משפחת צבעים: פרח ורוד
מבחן משפחת צבעים: פרח סגול
מבחן משפחת צבעים: פרח אדום
מבחן משפחת צבעים: פרח כתום
מבחן משפחת צבעים: זוג
 
איזו קבוצת צבעים הכי מזכירה לך את אהבתך הראשונה?
מבחן משפחת צבעים: קטיפה כסופה
צבעים כסופים
מבחן משפחת צבעים: פסים ירוקים
צבעים ירוקים
מבחן משפחת צבעים: קטיפה שחורה
צבעים שחורים
מבחן משפחת צבעים: גוונים חומים
צבעים חומים
מבחן משפחת צבעים: מטילי זהב
צבעי זהב
מבחן משפחת צבעים: גוונים כחולים
צבעים כחולים
מבחן משפחת צבעים: עלים צהובים
צבעים צהובים
מבחן משפחת צבעים: אישה בתלבושת אדומה
צבעים אדומים
מבחן משפחת צבעים: הורים ותינוק
 
מהם הצבעים שהכי מזכירים לך את משפחתך?
מבחן משפחת צבעים: אדום
מבחן משפחת צבעים: כחול
מבחן משפחת צבעים: כתום
מבחן משפחת צבעים: צהוב
מבחן משפחת צבעים: אפור
מבחן משפחת צבעים: שחור
מבחן משפחת צבעים: אדום
מבחן משפחת צבעים: ירוק
מבחן משפחת צבעים: מערבולת צבעים
 
איזה צבע מבין הבאים הכי מושך אותך?
מבחן משפחת צבעים: חום
מבחן משפחת צבעים: צהוב בהיר
מבחן משפחת צבעים: ורוד
מבחן משפחת צבעים: אפור
מבחן משפחת צבעים: ירוק
מבחן משפחת צבעים: חום כהה
מבחן משפחת צבעים: זהב
מבחן משפחת צבעים: כחול כהה
 
באיזו תמונה יש את הציפורים היפות ביותר לדעתך?
מבחן משפחת צבעים: ציפור
מבחן משפחת צבעים: ציםורים
מבחן משפחת צבעים: ציפור
מבחן משפחת צבעים: יונק דבש
מבחן משפחת צבעים: יונה לבנה
מבחן משפחת צבעים: עורב
מבחן משפחת צבעים: יונק דבש
מבחן משפחת צבעים: תוכי
מבחן משפחת צבעים: אנשים בראש גבעה
 
איזה צבע הכי מתקשר לדעתך למושג "הצלחה"?
מבחן משפחת צבעים: תכלת
מבחן משפחת צבעים: צהוב
מבחן משפחת צבעים: אדום
מבחן משפחת צבעים: ירוק
מבחן משפחת צבעים: חום כהה
מבחן משפחת צבעים: שחור
מבחן משפחת צבעים: לבן
מבחן משפחת צבעים: צהוב
מבחן משפחת צבעים: חדר שינה
 
מה תהיה בחירתך אם יכריחו אותך לצבוע את חדר השינה שלך באחד מהצבעים הבאים?
מבחן משפחת צבעים: ורוד
מבחן משפחת צבעים: חום כהה
מבחן משפחת צבעים: שחור
מבחן משפחת צבעים: לבן
מבחן משפחת צבעים: כחול בהיר
מבחן משפחת צבעים: ירוק
מבחן משפחת צבעים: כתום
צהוב
מבחן משפחת צבעים: אישה עם אגודלים כלפי מטה
 
איזה מהצבעים הבאים הוא הכי פחות מושך לדעתך?
מבחן משפחת צבעים: אפור
מבחן משפחת צבעים: ורוד
מבחן משפחת צבעים: כחול
מבחן משפחת צבעים: ירוק
מבחן משפחת צבעים: אדום
מבחן משפחת צבעים: סגול
מבחן משפחת צבעים: צהוב בהיר
מבחן משפחת צבעים: שחור
מבחן משפחת צבעים: מצפן
 
איזה אזור הכי מזמין אותך לצאת למסע מחקר בו?
מבחן משפחת צבעים: חוף ים בשעת שקיעה
מבחן משפחת צבעים: מדבר
מבחן משפחת צבעים: אגם מושלג מוקף הרים
מבחן משפחת צבעים: יער
מבחן משפחת צבעים: זוג מאוהב
 
מהו צבע השיער של בן או בת הזוג המושלמים לדעתך?
בלונדיני
לבן או כסוף
שחור
אדמוני
חום
צבע שיער מיוחד כמו סגול או כחול
משפחת הצבעים הירוקה
מבחן משפחת צבעים: אישה עושה פרצוף על רקע ירוק
אתה שייך למשפחת הצבעים הירוקה, ולפי התשובות שלך למבחן הזה, לגוונים שכאלו יש משמעות מיוחדת בחייך. בהתאם למה שהצבעים האלו מייצגים, הנפש שלך מלאה בחיים ואהבה, יש לך חיבה רבה למרחבים פתוחים ותפיסת החיים שלך היא אופטימית שחותרת לשלווה ולהרמוניה. ברמה עמוקה יותר, יש לך צורך חזק להרגיש אהבה מהסביבה וכן רגישות רבה למצבים בהם אתה חש לא רצוי או מנודה. האישיות שלך הופכת אותך לשותף מושלם בזוגיות שיודע להיות רגיש, תומך ולהעניק אהבה, מבלי לפעול באופן יותר מדי רגשי או להגזים בצורה כזו או אחרת. תמיד כדאי לך לזכור שמגיע לך לקבל בדיוק את אותם הדברים בחזרה מהסביבה שלך.
משפחת הצבעים הכחולה
מבחן משפחת צבעים: אישה בשמלה כחולה
אתה שייך למשפחת הצבעים הכחולה, ולפי התשובות שלך למבחן הזה, לגוונים שכאלו יש משמעות מיוחדת בחייך. בהתאם למה שהצבעים האלו מייצגים, הנפש שלך היא כמו אגם עמוק ורגוע של מים צלולים. יש לך אישיות רגועה ומרגיעה, עומק רגשי ואינטואיציה מפותחת. לפעמים אנשים אחרים חושבים שיש בך משהו קצת מלנכולי או רגיש מדי, אבל לעיתים פשוט יש לך נטייה לחשוב על דברים יתר על המידה. בדיוק כמו פני המים לאחר שאבן נופלת לתוכן, בסופו של דבר הרוגע שלך תמיד חוזר, וכל מה שאתה צריך זה זמן כדי לנוח קצת ולמלא מצברים.
משפחת הצבעים האדומה
מבחן משפחת צבעים: אישה בחולצה אדומה
אתה שייך למשפחת הצבעים האדומה, ולפי התשובות שלך למבחן הזה, לגוונים שכאלו יש משמעות מיוחדת בחייך. הצבע האדום הבוהק מעורר ומושך משהו עמוק בתוך הנשמה שלך, שתמיד משתוקקת להרפתקאות ולתענוגות. כדי לספק זאת, אין לך שום בעיה להתאמץ וללא ספק יש לך חלומות גדולים בחיים, אבל מצד שני קיצורי דרך כאלו ואחרים תמיד קורצים לך מאוד… האנשים שסובבים אותך מודעים היטב לביטחון העצמי ולכוח הרצון שלך בנוגע למה שחשוב לך, כי למען האמת כנראה שמפעם לפעם האנרגיה והגישה שלך הן קצת מוגזמות. כדאי לך לנסות לרסן את הדחפים האלו יותר, כי הם פוגעים מאוד ביכולת המנהיגות הטבעית שלך.
משפחת צבעי הזהב
מבחן משפחת צבעים: גבר עם מסכת זהב
אתה שייך למשפחת צבעי הזהב, ולפי התשובות שלך למבחן הזה, לגוונים שכאלו יש משמעות מיוחדת בחייך. צבע הזהב הנוצץ משקף דברים עמוקים בתוך הנשמה שלך, כמו שאיפה למצוינות, כריזמה רבה ומודעות מפותחת ליתרונות ולצדדים החזקים שלך. אנשים אחרים נמשכים בקלות אל האישיות שלך ונדיר מאוד למצוא אותך בשוליים של אירועים חברתיים. הנוכחות שלך משפרת את האווירה בכל מצב והקסם המיוחד שלך כובש במהירות, ובמקביל מתחת לפני השטח שלך יש רכות מסוימת שלפעמים מפתיעה אנשים. בגלל ההנאה מהחיים ומהאווירה שיש סביבך לפעמים קשה לך להתמקד במשהו שיעזור לך לקחת את החיים שלך קדימה, וזה עלול להיות בעייתי בטווח הארוך. העצה שלנו אליך היא לגייס לעזרתך את האנשים הטובים שמשכת לצדך לאורך השנים כדי שיעזרו לך לשמור על מיקוד.
משפחת צבעי הכסף
מבחן משפחת צבעים: אישה בשמלת כסף
אתה שייך למשפחת צבעי הכסף, ולפי התשובות שלך למבחן הזה, לגוונים שכאלו יש משמעות מיוחדת בחייך. דבר ראשון ראוי להגיד שהדבר מצביע על אישיות יוצאת דופן - רק מעט מאוד אנשים מאפיינים את משפחת הצבעים הזאת, והאופי שלהם הוא כמעט תמיד מורכב ומרתק. גווני כסף מסמלים במקרים רבים משהו עם קדושה או הילה מסוימת של טוהר, ובכך הם משקפים את המשיכה שלך לרמות רוחניות גבוהות ואת העדינות שמאפיינת אותך בתחומים רבים בחיים. כל אלו יכולים להתבטא בכך שיש לך אמונה חזקה, מצפון פנימי מפותח או פשוט שאיפה לחיות חיים "נקיים" ונטולי דרמות. יש אנשים שלא יודעים כיצד להתמודד עם האופי שלך ויש טיפוסים שונים של אנשים שאיתם פשוט לעולם לא תסתדר, אבל לא נופתע אם המצב הזה כבר מוכר לך ומקובל עליך, כי אין לך שום כוונה להתנהג באופן שלא משקף את מי שאתה באמת.
משפחת הצבעים הצהובה
מבחן משפחת צבעים: גבר פורץ מתוך נייר צהוב ענק
אתה שייך למשפחת הצבעים הצהובה, ולפי התשובות שלך למבחן הזה, לגוונים שכאלו יש משמעות מיוחדת בחייך. הסיבה לכך היא שהם משקפים היטב את הטבע האופטימי שלך ומייצגים הרבה מאוד דברים שהם בעלי חשיבות עקרונית בדרך ההתנהלות שלך. אנשים שכמוך מתלהבים בקלות ומתמלאים באנרגיה מעוררת קנאה שמאפשרת להם לעשות דברים מדהימים כאשר הם מצליחים לשמור על ריכוז. אך החיים שלך הם לא רק אור שמש וקולות צחוק. יש בך גם צד עם יכולות אנליטיות טובות וכישרון טבעי למחקר ולמידה - אם כי לא בהכרח במושג הרשמי והנוקשה. ברור לך מהי האמת שלך וקשה לך מאוד לפעול נגד מה שנראה לך נכון או לפגוע באחרים, וזה חלק גדול מהסיבה לכך שאתה חבר נאמן ומיוחד מאוד.
משפחת הצבעים החומה
מבחן משפחת צבעים: גבר בחליפה חומה על קיר עץ
אתה שייך למשפחת הצבעים החומה, ולפי התשובות שלך למבחן הזה, לגוונים שכאלו יש משמעות מיוחדת בחייך. זה אולי קצת מפתיע ומאכזב אותך לשמוע זאת, אבל המשמעות של הקביעה הזו עוד עומדת להפתיע אותך לטובה. אנשים שהאישיות שלהם משייכת אותם למשפחת הצבעים החומה נוטים להיות ישרי לב וצנועים, טיפוסים אמינים שאפשר לסמוך עליהם שמסוגלים להתמודד עם העולם ראש בראש בלי הנחות וגם עם הרגעים הקשים של החיים מבלי להישבר. אולי אתה לא קורן חיוביות החוצה, אבל מי שיש לו סבלנות והוא ראוי מספיק לדעת, יכול בקלות להפוך לחבר אמת עבורך, כי מהרגע שמכירים אותך לעומק מבינים את המעלות הרבות שלך. לפעמים הגישה שלך לחיים היא קצת רצינית מדי, אבל לדעתך עדיף להיתפס כנוקשה מאשר לעשות צחוק מעניינים חשובים או להיכשל בעמידה ברף הציפיות העצמי שלך.
משפחת הצבעים השחורה
מבחן משפחת צבעים:גבר מסדר את החפתים שלו
אתה שייך למשפחת הצבעים השחורה, ולפי התשובות שלך למבחן הזה, לגוונים שכאלו יש משמעות מיוחדת בחייך. לצבעים שחורים יש כוח חזק וכך גם לך - הם משדרים עוצמה ופשטות בעת ובעונה אחת, עוזרים לנו להסתיר דברים מצד אחד אך גם מאוד מושכים חלק גדול מאיתנו מצד שני. ההשתייכות למשפחת הצבעים הזאת גם מצביעה על כך שיש לך צורך בשליטה על החיים וחוסר ביטחון חזק למדי בקשר להיבטים מסוימים של ההתנהלות שלך. כדי להתמודד עם המאפיינים האלו, המוח שלך רגיל לעבוד במהירות וביעילות, מה שמקנה לך יכולות שכליות מפותחות. הבעיה הכי גדולה של אנשים כמוך היא ביקורת עצמית חמורה ותכופה מדי, שלרוב גורמת לך להרבה יותר נזק מאשר תועלת. אם תנסה להילחם בדפוס הזה כמה שיותר, חייך יבריקו וינצנצו כמו פסל שיש שחור משובח!
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.