מבחן הצבעים הזה יחשוף את האמת על מאפיין מרכזי באופי שלך...

העולם שלנו הוא מקום צבעוני והנפש שלנו מפתחת העדפות שונות לגוונים שנגלים לעיניים שלנו בכל רגע נתון, על סמך ניסיון החיים והאופי שלנו. לכן לפעמים ניתן ללמוד לא מעט דברים על אדם כאשר בוחנים את צבע הלבוש שלו, את הצבעים השולטים בעיצוב ביתו וכדומה. היום אנחנו נחקור אתכם בצורה מעמיקה יותר בעזרת 11 שאלות, שיעזרו לנו לחשוף את האמת לגבי מאפיין מרכזי מאוד באישיות שלכם. שימו לב שיש לענות עליהן לפי תחושת הבטן שלכם והדברים הראשונים שקופצים לכם לעיניים או לראש. לא צריך לחשוב הרבה ולהתעמק בתמונות שיופיעו בפניכם, רק להשיב מהלב.
מבחן צבעים ואישיות: אישה עם שיער צבעוני
depositphotos.com
 
מבלי לבחון את התמונה לעומק, כמה גווני צבע שונים יש בשערה של האישה הזאת?
יותר מ-9
בין 5 ל-9
פחות מ-5
מבחן צבעים ואישיות: צבע טרי על קיר
 
מהו צבעו של הקיר הזה?
כתום
חום
מבחן צבעים ואישיות: עניבות
 
איזו עניבה הכי מוצאת חן בענייך?
הוורודה
הצהובה
האדומה
מבחן צבעים ואישיות: אבנים צבעוניות
 
מבלי לבחון את התמונה לעומק, אבנים בכמה צבעים ניתן לראות כאן?
יותר מ-9
בין 5 ל-9
פחות מ-5
מבחן צבעים ואישיות: פסי גוונים שונים
 
מה גוון הצבע הכי בהיר בתמונה הזאת?
ורוד
צהוב
כחול
מבחן צבעים ואישיות: פרח
 
מהו צבעם של הפרחים האלה?
סגול
לילך
כחול
 
איזו תמונה הכי מושכת אותך?
מבחן צבעים ואישיות: פרווה
מבחן צבעים ואישיות: נהר קפוא
מבחן צבעים ואישיות: מרקם גזע עץ
מבחן צבעים ואישיות: שדה פרחים למרגלות הר
 
מה הצבע הכי משמעותי בתמונה הזאת לדעתך?
ורוד
ירוק
לבן
מבחן צבעים ואישיות: אישה עושה שפגט על החוף
 
איזה צבע חסר בתמונה הזאת לדעתך?
צהוב
כחול
לא חסר בה כלום, היא יפה כמו שהיא
מבחן צבעים ואישיות: פחיות צבע פתוחות
Murtaza Imran Ali
 
איזה סוג של רגש מעוררת בך התמונה הזאת?
חיובי
שלילי
אדישות
מבחן צבעים ואישיות: תערובת צבע בגוונים שונים
 
מבלי לבחון את התמונה לעומק, כמה צבעים שונים יש בה?
יותר מ-11
בין 6 ל-11
פחות מ-6
יש לך אופי אופטימי
מבחן צבעים ואישיות: חמנייה
יש אנשים שקשה לאבחן במדויק את האופי שלהם מבחינת אופטימיות ופסימיות, אך במקרה שלך התשובות שבחרת במבחן מצביעות על אופי אופטימי באופן חד משמעי. עמוק בתוך הלב שלך יש אמונה חזקה שבסופו של דבר דברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר, ושגם אם כואב כאשר נופלים - תמיד יש סיבה לקום ולהמשיך לנסות. הגישה הזאת מעניקה לך כוחות ברגעים הקשים של החיים וגם מעוררת השראה באחרים, אך לפעמים אנשים חושבים שמדובר בתפיסה שהיא קצת לא מציאותית. אולי הם צודקים ואולי לא, אך בשביל הנפש שלך זו כנראה הגישה הנכונה ויש לך כוחות להתמודד עם האכזבות הבלתי נמנעות שבכל זאת לפעמים יתרחשו, אך מי יודע אילו דברים נפלאים יחכו לך אחריהן…
איזון טוב בין אופטימיות לפסימית
מבחן צבעים ואישיות: ערימת אבנים מאוזנת
קשה לאבחן במדויק את האופי של אנשים כמוך מבחינת אופטימיות ופסימיות, כי יש לך אישיות מאוזנת מאוד מהבחינה הזאת. יש לך את הבגרות, התבונה, ואת ניסיון החיים כדי לדעת מתי יש לקוות לטוב ביותר ולהתמקד בחצי הכוס המלאה, ומתי רצוי להנמיך ציפיות כדי לא לסבול מאכזבה גדולה מהנחוץ. הגישה הזאת ככל הנראה משרתת את הצורך של הנפש שלך בחיים רגועים יחסית ללא נקודות שפל של דיכאון או חגיגה מוקצנת עבור כל הישג קטן. יכול להיות שיש תחומים מסוימים בחיים בהם כדאי לך לאמץ גישה קצת יותר אופטימית כדי להכניס עוד תקווה ושמחה לחיים שלך, אך לפי התשובות שלך אנחנו מאמינים שיש לך מספיק שיקול דעת כדי להמשיך ולנהוג באיזון שכזה, שלא כל האנשים מסוגלים לשמור עליו.
יש לך אופי פסימי
מבחן צבעים ואישיות: חתול מביט מבעד לחלון על גשם
יש אנשים שקשה לאבחן במדויק את האופי שלהם מבחינת אופטימיות ופסימיות, אך במקרה שלך התשובות שבחרת במבחן מצביעות על אופי פסימי למדי. אין זה אומר שיש לך אישיות קודרת ומזג רגזני, אלא פשוט שהחיים לימדו אותך לגשת לדברים מסוימים בזהירות ובלי להציב צפיות בשמיים. הגישה הזאת מגנה על הלב שלך מאכזבות, עוזרת לך לשמור את הכוחות הנפשיים שלך ובעבר כנראה גרמה לך להגיע מוכן מראש למצבים שהפתיעו אחרים מסביבך. לפעמים אנשים חושבים שמדובר בתפיסה קצת מוגזמת ושכדאי לך לראות את חצי הכוס המלאה, או לכל הפחות לא לחשוב לעיתים קרובות כל כך על התרחיש האפשרי הכי גרוע. יתכן שבמקרים מסוימים זה נכון, אך באופן כללי גישה קצת פסימית לחיים היא כנראה זו שמתאימה לאישיות האמיתית שלך.
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.