מבחן הצבעים השליליים - מה הוא יחשוף על האישיות שלכם?

מבחני אישיות רבים מבוססים על העדפת הצבעים שלנו והם נעזרים במה שהעין שלנו נמשכת אליו כדי להציץ אל התת מודע ולגלות מה חבוי בו. המבחן הבא פועל בצורה קצת אחרת, כי במקום לבדוק את המשיכה שלכם לצבעים, הוא בודק דווקא אילו מהם מעוררים בכם שליליות, סלידה ואפילו גועל. אתם תופתעו לגלות כמה מדויק ועמוק יכול להיות המידע שתגלו על עצמכם בעזרת שאלות שכאלו, ואם הוא אכן תואם לאישיות שלכם אל תשכחו לשתף את המבחן הזה עם חבריכם!
מבחן צבעים שנואים: חולצות צבעוניות בארון
 
איזה צבע אתם הכי שונאים ללבוש?
מבחן צבעים שנואים: לבן
מבחן צבעים שנואים: ורוד
מבחן צבעים שנואים: חום
מבחן צבעים שנואים: אדום
מבחן צבעים שנואים: שחור
מבחן צבעים שנואים: צהוב
מבחן צבעים שנואים: צבאי
 
באיזה צבע לא תסכימו לצבוע את הבית שלכם בשום פנים ואופן?
מבחן צבעים שנואים: סגול
מבחן צבעים שנואים: ירוק
מבחן צבעים שנואים: כתום
מבחן צבעים שנואים: כחול
מבחן צבעים שנואים: אדום
מבחן צבעים שנואים: צהוב
מבחן צבעים שנואים: מכונית
 
מכונית באיזה צבע אף פעם לא תרכשו?
מבחן צבעים שנואים: ורוד
מבחן צבעים שנואים: צהוב
מבחן צבעים שנואים: אפור
מבחן צבעים שנואים: אדום
מבחן צבעים שנואים: כחול
מבחן צבעים שנואים: שחור
מבחן צבעים שנואים: עט ומחברת
 
איזה צבע דיו מעורר בכם הכי הרבה שליליות?
מבחן צבעים שנואים: כחול
מבחן צבעים שנואים: שחור
מבחן צבעים שנואים: אדום
מבחן צבעים שנואים: סוכריות צבעוניות
 
איזה צבע מאכל הכי הורס לכם את התיאבון?
מבחן צבעים שנואים: אדום
מבחן צבעים שנואים: ירוק
מבחן צבעים שנואים: צהוב
מבחן צבעים שנואים: חום
מבחן צבעים שנואים: צבעי יסוד
 
איזה צבע יסוד הכי שנוא עליכם?
מבחן צבעים שנואים: צהוב
מבחן צבעים שנואים: אדום
מבחן צבעים שנואים: כחול
מבחן צבעים שנואים: צבעים
 
איזה צבע נייטרלי הכי פחות מושך אתכם?
מבחן צבעים שנואים: צהוב בהיר
מבחן צבעים שנואים: סגול בהיר
מבחן צבעים שנואים: לבן
מבחן צבעים שנואים: חום
מבחן צבעים שנואים: חתיכת פאזל חסרה
 
ולסיום, אם תוכלו להסיר לחלוטין צבע מסוים מהעולם, באיזה תבחרו?
מבחן צבעים שנואים: חום
מבחן צבעים שנואים: שחור
מבחן צבעים שנואים: אדום
מבחן צבעים שנואים: לבן
מבחן צבעים שנואים: ורוד
מבחן צבעים שנואים: צהוב
מבחן צבעים שנואים: ירוק
מבחן צבעים שנואים: כחול
אתם מלאים באנרגיה
מבחן צבעים שנואים: גיטריסט
יש לכם אופי מלא במרץ ואנרגיה, אתם תמיד נהנים לעסוק במשהו, משתעממים מהר, ובילוי זמן אתכם הוא חוויה מהנה. יש לכם יכולת לאהוב בעוצמה רבה מאוד, לפעמים עד למצב שבו אתם לא מספיקים להעניק לעצמכם אהבה. בגלל המאפיין הזה, מצבים בהם אנשים לא מקשיבים לכם או לא מתחשבים ברגשותיכם פוגעים בכם יותר מאשר באנשים אחרים. יכול להיות שלאורך השנים יצרתם חומות הגנה מסוימות סביב הלב שלכם או שמצאתם את הכוחות לשמור עליו חשוף, והאפשרות השנייה היא כנראה העדיפה בשביל אנשים עם אופי כמו שלכם. יש לכם דחף חזק להתקדם בחיים בתחומים שונים, לא רק בעולמות הקריירה, וכל עוד תמקדו את האנרגיה שלכם במטרה אחת לאורך זמן סיכויי ההצלחה שלכם יהיו גבוהים!
אתם מאוזנים היטב
מבחן צבעים שנואים: דמות הולכת על חבל
יש לכם נפש מאוזנת היטב ותכונות אופי חיוביות רבות שכל אחד שואף אליהן. יחסית קל לכם לשמור על איזון גם אם לפעמים זה קשה או מלחיץ – בסופו של דבר אתם כנראה מתנהלים על הצד הטוב ביותר. זאת עדות לכך שאתם יודעים להתמודד עם החיים בעזרת הגישה הנכונה, מאזנים היטב בין קשיחות לעדינות ויודעים להקשיב לאחר אך גם לפרוק ולשתף כשצריך. המרחבים הפתוחים עושים לכם הרבה טוב על הלב, אפילו אם הם לא הסביבה הקבועה שלכם, ואתם תמיד נהנים מהזדמנויות להעשיר את העולם הפנימי המפותח שלכם.
אתם מלאי מסתורין
מבחן צבעים שנואים: אישה מסתורית
אתם טיפוסים עם נפש מורכבת ואישיות מרשימה שמעוררת כבוד מסוים מהסביבה, אך לפעמים גם יוצרת ריחוק. הנטייה הטבעית שלכם היא לשמור דברים קרוב ללב ולוקח זמן לזכות באמון ובכבוד מצדכם. לפעמים קשה לכם להסביר את עצמכם או שאתם פשוט לא רואים בכך טעם, מה שעודד אתכם לפתח לאורך השנים מערכת התמודדות פנימית טובה עם אתגרים שונים. אך יחד עם זאת, כדאי לכם לזכור שבמקרים מסוימים, שיתוף העולם הפנימי שלכם עם אנשים קרובים יכול להוביל להקלה משמעותית בנטל שאתם נושאים על עצמכם.
אתם בעלי נפש צעירה
מבחן צבעים שנואים: אישה צעירה
לגיל האמיתי של טיפוסים כמוכם אין הרבה משמעות, כי יש לכם נפש שמעניקה לכם התלהבות, כוחות וביטחון. אתם פתוחים לחוויות חדשות במידה בריאה, הביטחון העצמי שלכם יציב, יש לכם יכולת לפתח רשת קשרים חברתית בריאה ואתם יודעים ליהנות מהחיים כשאפשר וכשצריך. לפעמים עם זאת, אתם נוטים להיות קצת מרדנים מדי או לוותר לעצמכם בקלות כשניצבים בפניכם אתגרים קשים במיוחד. הקנאה או הכעס שלכם לפעמים עלולים להתעורר במהירות, ואתם כנראה צריכים לעצור ולנשום לרגע כדי לא להגיב בסערה לרגשות כאלה. האנשים שמכירים אתכם ואוהבים אתכם יודעים לקבל זאת, והם תמיד יהיו לצדכם כדי לנסות להרגיע אתכם ולעזור לכם לחזור לחיים החיוביים והשמחים שמגיעים לכם.
אתם טיפוסים מלאי רגשות
מבחן צבעים שנואים: מוכרת פרחים
אתם אנשים עם אישיות חיובית וקורנת, שממלאת כל חדר באור כאשר אתם נכנסים ועוזרת לכם לשמור על התלהבות בחיים. אתם מרגישים מאוד בנוח בסביבת חברים ובני משפחה, לכן באופן טבעי אתם תמיד מחפשים חברה או פעילויות משותפות. לפעמים הגישה שלכם לחיים קצת דרמטית מדי ואתם לוקחים דברים ללב או מתעצבנים שלא לצורך, מה שנוטה לסבך את החיים שלכם מפעם לפעם. חשוב שתנסו להימנע מהמצבים האלה ולהכניס לחיים שלכם קצת יציבות, שתאפשר לכם ליהנות מהחיים הקלילים ומלאי ההתלהבות שכל כך מתאימים לכם.
אתם בעלי כישרון אומנותי
מבחן צבעים שנואים: נגר
אתם אנשים חזקים ועצמאיים עם צד רגשי ורוחני מפותח היטב, שבזכותו תמיד היה לכם דחף לבטא את היצירתיות שלכם בדרך כזו או אחרת. אתם יכולים למצוא דרכים רבות מאוד לבטא את המחשבות והעולם הפנימי שלכם; בדיבור, בכתיבה, בציור או אפילו במוזיקה ובסוגי אומנות אחרים. גם אם מעולם לא נמשכתם לכך בעצמכם, אתם בהחלט מעריכים את דרכי הביטוי האלה, וזאת עדות לאינטליגנציה הרגשית הגבוהה שלכם. מאפיין זה הופך אתכם לחברים מעולים שזוכים להערכה מהסביבה, אך אל תשכחו שלפעמים מה שהם, וגם אתם, זקוקים לו הוא פתרון פשוט וממוקד לבעיה ולא משהו מורכב ויצירתי.
יש לכם נפש פילוסופית
מבחן צבעים שנואים: פילוסוף
אתם אנשים קרי רוח שיודעים לחשוב היטב לפני פעולה גם בשעת לחץ, ולמעשה זוהי אחת מנקודות החוזק הכי גדולות שלכם. אתם רגילים לחשוב על דברים בצורה יסודית ושקולה שעוזרת לכם לקבל החלטות ולפעול באופן רגוע, שאמנם לא בולטת במיוחד בשטח, אך גם ממש לא גורמת לכם להיתפס כאנשים ביישנים. אתם כנראה מקרינים רוגע ותבונה שאחרים נמשכים אליהם בשעת לחץ, אך לא תמהרו לסייע לכל אדם, כי לוקח זמן לזכות באמון שלכם וגם יש לכם סבלנות מעטה מאוד לשקרנים ולטיפוסים דרמטיים מדי.
אתם ילדים נצחיים
מבחן צבעים שנואים: אישה עושה פרצוף ילדותי
יש לכם נפש שמלאה בחיבה, התלהבות, שמחת חיים ואהבה למשפחה שלכם. זאת משום שאתם מקבלים הרבה חיזוקים והגנה מהסביבה, שלפעמים נותנים לכם הרבה כוחות ואתם יודעים להוקיר תודה על כך. לעיתים אתם צריכים את התמיכה וההכוונה הזאת, כי יש בכם צד רגיש ואולי לפעמים גם תמים, שחושף אתכם מאוד לפגיעות מצד אחרים. קבלת "חיבוק" בצורה כזאת או אחרת מהיקרים לכם מעניקה לכם המון כוחות וממלאת אתכם בחיוביות שמעלה חיוך על הפנים שלכם. לפעמים אחרים תופסים אתכם כאנשים שבריריים ורגישים, אך זה רק מכיוון שאתם לא מפחדים לחשוף את עצמכם לעולם ומאמינים שהוא יכול להיות מקום טוב יותר אם כולם פשוט יהיה אנשים טובים יותר.
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.