מדהים כמה שזה מדויק: מה שתראו בתמונה הזאת יחשוף את אופייכם...

כולנו סקרנים לגלות דברים חדשים על עצמנו, ונהנים ללמוד על אישיותנו ועל הגורמים שהופכים אותנו למי שאנחנו. ייתכן שבעבר כבר מילאתם שאלונים ארוכים שנועדו להעשיר את הידע שלכם אודות עצמכם, אך המבחן הפשוט הבא מצריך מכם מענה על תשובה אחת בלבד! הקדישו דקה להתבוננות בתמונה שמופיעה מטה, ונסו לזהות מה אתם רואים בה. לאחר מכן בחרו בתשובה שתואמת למה שראיתם, ותיחשפו לכמה פרטים מסקרנים מאוד אודות האופי שלכם...
Adme
Adme
 
מה אתם רואים בתמונה?
עץ
עץ
פיצוץ
פיצוץ
זוג ידיים
זוג ידיים
קשקוש
קשקוש
דקדקנות ותשומת לב לפרטים
אתה אדם שנהנה מאוד להתבונן בעולם שסביבו, ומבחין אפילו בפרטים הקטנים ביותר שמרכיבים את התמונה הגדולה. שום פרט לא נסתר ממך, והתכונה הזו באה לידי ביטוי גם כשמדובר במצבי רוח של אנשים אחרים. אתה רגיש מאוד למה שעובר על האנשים שסביבך, מכיר אותם היטב, יודע כיצד לחלץ מהם מידע ומזהה את הרגעים המתאימים לשאול שאלות. הייעוד האמתי שלך מצוי בתפקידים שדורשים מחקר, התעסקות בנתונים וקבלת תוצאות מושלמות. אם תבחר להתקדם במעלה סולם הדרגות, יש לך יכולת להצליח ולהשיג את המרב.
דמיון עשיר במיוחד
הבחנה בפיצוץ מעידה על דמיון עשיר ומפותח, אשר לעתים קרובות יכול לעזור לך במצבים שונים בחיים. נראה שאתה אדם יצירתי בעל צד אמנותי מפותח, וגם אם אינך עוסק באמנות ביומיום, יש בך בהחלט כשרון חבוי שצריך לבוא יותר לידי ביטוי. נסכה להיזכר בדברים שאהבת לעשות בילדותך: האם נהנית משירה, מציור או מפעולה אחרת? השתדל לתת יותר מקום לאנרגיה היצירתית שלך, גם אם מדובר בהצטרפות לחוג או בכתיבה לשם ההנאה בלבד. אין ספק שתוכל להרוויח מכך לא מעט.
שילוב בין יצירתיות לדמיון
אם שמת לב לזוג ידיים בתמונה, אתה אדם שמשלב היטב בין דמיון ויצירתיות לבין הסתמכות על היגיון. על מנת לשכנע אותך בדבר מסוים נחוצות לך הוכחות, ואתה מעדיף להסתמך על חושי הראייה והמישוש במקום להאמין לשמועות. האופי הרציונאלי שלך גורם לך להפוך לאדם שרבים פונים אליו על מנת לקבל עצה מעשית, ולרוב אתה אכן מצליח לצאת בקלות גם מהמצבים המורכבים ביותר. הרוגע שלך והעובדה שאתה לא נלחץ ולא נבהל לחינם, מאפשר לך להרגיע גם את הצד השני ללא קושי. התפקידים שמתאימים לך יותר מכל הם כאלה שכוללים תקשורת עם אחרים על מנת לעזור ולסייע להם, ואם אין ביכולתכם לעשות זאת במסגרת עבודתכם היומית, אולי תרצו להתנדב על מנת להרגיש טוב יותר עם עצמכם ולשפר את חייהם של אחרים.
ישירות ופשטות
אם ממבט חטוף בתמונה אינך מצליח לראות בה דבר, אתה אדם שתופס דברים בחיים כפי שהם ומקבל בדרך כלל את המצב לאשורו. אינך מחפש משמעויות נסתרות בדברים שאנשים אחרים אומרים, ולרוב אתה מקבל החלטות בקלות מבלי לשקול אותן מנקודות מבט שונות. ייתכן שכדאי שתעצור לפעמים, ותבדוק האם אתה נוהגים לפעול כך עקב עומס מוגזם שמוטל עליך. איש אינו יכול לפתור כמות בעיות אינסופית בבת אחת, ואם זהו המקור לצורת המחשבה שלך ייתכן שכדאי שתשקול לקחת מדי פעם הפסקה מהמעמסה הרבה.
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.