בחן את עצמך: איזו גישה שולטת בחיים שלך, לפי הצבעים שתבחר?

לכל אחד מאיתנו יש גישה אחרת לחיים; יש שרואים את הכל דרך עדשות ורודות, אחרים מתעמקים בהם ובמשמעותם, יש שמנסים להישאר קלילים ולא לחשוב עליהם יותר מדי, בעוד אחרים רואים כל יום כהזדמנות לחוות משהו חדש. היום אתם תגלו מהי נקודת המבט שלכם לחיים וגם כמה פרטים מרתקים על אישיותכם, על פי המבחן הבא שהכנו עבורכם. ענו על השאלות הבאות וגלו מה הצבעים שתבחרו מגלים עליכם...
מבחן אישיות: בחר את גוון הכחול שאתה הכי אוהב
 
1
2
3
4
מבחן אישיות: בחר את גוון הוורוד שאתה הכי אוהב
 
1
2
3
4
מבחן אישיות: בחר את גוון הירוק שאתה הכי אוהב
 
1
2
3
4
מבחן אישיות: בחר את גוון הסגול שאתה הכי אוהב
 
1
2
3
4
מבחן אישיות: בחר את גוון הצהוב שאתה הכי אוהב
 
1
2
3
4
מבחן אישיות: בחר את הצבע שלפי דעתך מסמל את הרגש "אהבה"
 
1
2
3
4
מבחן אישיות: בחר את הצבע שלפי דעתך מסמל את הרגש "פחד"
 
1
2
3
4
מבחן אישיות: בחר את הצבע שלפי דעתך מסמל את המילה "שלום"
 
1
2
3
4
מבחן אישיות: בחר את הצבע שלפי דעתך מסמל את התחושה "אושר"
 
1
2
3
4
מבחן אישיות: בחר את הצבע שלפי דעתך מסמל את המילה "כאב"
 
1
2
3
4
מבחן אישיות: בחר את הצבע שלפי דעתך מסמל את הרגש "קנאה"
 
1
2
3
4
מבחן אישיות: בחר את שילוב הצבעים שאתה הכי אוהב
 
1
2
3
4
יש לך גישה קלילה לחיים
מבחן אישיות: צלליות של נשים קופצות בחוף הים מול השקיעה
אנשים מתארים אותך לרוב כאדם רגוע ושליו, ואכן אתה נוהג ללכת עם הזרם ואינך נותן לדברים קטנים להפיל אותך. חבריך יכולים לסמוך על כך שתחייך כשתראה אותם ושתשפר את מצב רוחם. אמנם עברת לא מעט דברים קשים בחיים, כמו כל אחד אחר, אך אתה מעדיף להתרכז ביופי ובטוב שסביבך במקום בדברים הרעים. קלענו בול? אם כן, שתף את התוצאה הזו עם חבריך!
יש לך גישה אופטימית לחיים
מבחן אישיות: אישה מחזיקה פרח חמנייה מול פניה
השמש תמיד זורחת מעליך ואתה תמיד מסתכל על מחצית הכוס המלאה. אתה מעדיף לראות את החיים דרך עדשות ורודות, והחיוביות שלך עוזרת לך לנצל את מלוא הפוטנציאל שלך. אינך מבין מדוע אנשים אחרים בוחרים להיות עגמומיים וליצור לעצמם בעיות שלא קיימות, משום שאתה יודע שהעולם הוא מקום הרבה יותר טוב כשאתה בוחר לראות אותו באור חיובי. קלענו בול? אם כן, שתף את התוצאה הזו עם חבריך!
יש לך גישה מעמיקה לחיים
מבחן אישיות: אישה נשענת על אדן החלון ונראית מהורהרת
אתה רואה את העולם מעט שונה מרוב האנשים; אתה נוטה לחשוב לעומק על כל מצב לפני שאתה מתייחס אליו או לפני שבכלל תגבש עליו דעה. יש לך צורת מחשבה מתודולוגית שמדריכה אותך בחייך ועוזרת לך להתעלם ממה שלא נכון, ולהתייחס רק למה שכן. בו זמנית יש לך את היכולת לקבל החלטות גדולות ומשמעותיות ברוגע, וחבריך יודעים שהם יכולים לסמוך עליך שתספק להם עצה שעוד לא שמעו בנוגע לבעיות שלהם. קלענו בול? אם כן, שתף את התוצאה הזו עם חבריך!
יש לך גישה מלאת תשוקה לחיים
מבחן אישיות: צללית של איש קופץ בין שני צוקים
אתה רוצה לחוות התלהבות והתרגשות בכל רגע בחיים, ויש לך רגשות חזקים לכל אדם שאתה פוגש או מעורב בחייו. אין לך בעיה להביע את דעתך באוזני אחרים, בין שהם רוצים לשמוע אותה ובין שלא, ואתה נוטה ללכת אחרי כל דבר שאתה מאמין בו, בין אם חקרת אותו לעומק ובין אם לאו. לפעמים אתה יכול להתלהב מדברים שרק לך אכפת מהם, אך עבורך התשוקה הזו היא חיונית לחיים מאושרים ובעלי משמעות, וזה ללא ספק משהו שמגיע לך ליהנות ממנו. קלענו בול? אם כן, שתף את התוצאה הזו עם חבריך!
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.