איזה מ-6 סוגי האגו מאפיין את הנפש שלך?

האגו הוא הבסיס לאישיות שלנו ולהרבה החלטות שאנו עושים בחיינו, אך למרות זאת אנחנו לא תמיד מבינים אותו בעצמנו או יודעים להגדיר את מהותו של האגן שלנו. הוא משתנה ומתעצב לאורך החיים שלנו, עוזר לנו לעבור צמתים בעלי משמעות רבה ומעצב את האופן שבו אנו מתנהגים עם חברים, משפחה וכדומה. אז איך החיים עיצבו את האגו שלך? האם הם הפכו אותך לאדם עם שמחת חיים מתפרצת? בעל עצמאות ותושייה? אולי כזה שתמיד מגיב לסביבה או שמעניק לה מעצמו בחוסר אנוכיות? היום אנחנו נעזור לך לגלות זאת בעזרת מבחן האישיות שיחשוף איזה מ-6 סוגי האגו הכי מאפיין אותך…
מבחן סוג אגו: אישה מול מראה
 
איזו תחושה מתעוררת בך אחרי מבט במראה?
עצבות
אדישות
תחושה נעימה
תחושה מדהימה!
מבחן סוג אגו: אישה מרימה אגודלים
 
מה התגובה שלך לאדם שנותן לך מחמאה?
חוסר נוחות
חשדנות
זאת הרגשה טובה
זאת הרגשה מדהימה
מבחן סוג אגו: ילדה ביישנית
 
מה רמת הביישנות שלך?
קלה מאוד
בינונית
גבוהה
גבוהה מאוד
מבחן סוג אגו: אימון בחדר כושר
 
כמה חשוב לך לעסוק בפעילות גופנית מדי יום?
אפס חשיבות
מעט חשיבות
חשיבות בינונית
חשיבות גבוהה
מבחן סוג אגו: צעיר מחייך
 
כמה חשוב לך תמיד להיראות במטיבך?
אפס חשיבות
מעט חשיבות
חשיבות בינונית
חשיבות גבוהה
מבחן סוג אגו: חברים שותים לחיים
 
מה החשיבות של מערכות יחסית חברתיות בחייך?
אפס חשיבות
מעט חשיבות
חשיבות בינונית
חשיבות גבוהה
מבחן סוג אגו: יד של גבר מעניקה ציון של כוכב אחד
 
כיצד אתה מעריך את אופי התגובה שלך לביקורת שמופנית כלפיך?
לא טוב
בסדר...
טוב
טוב מאוד
מבחן סוג אגו: דמות עוזרת לדמות אחרת לטפס על הר
 
עד כמה חברים יכולים לסמוך על העזרה שלך?
במידה מעטה
במידה בינונית
במידה רבה
במידה רבה מאוד
מבחן סוג אגו: מיקרופון
 
עד כמה חשוב לך לבטא את עצמך כהלכה?
חשיבות מעטה
חשיבות בינונית
חשוב
חשוב מאוד
מבחן סוג אגו: צעירה מביטה מקצה מזח אל האופק
 
בשורה התחתונה, באיזה מידה נוח לך עם האישיות שלך כפי שהיא כיום?
במידה מעטה
במידה בינונית
במידה גבוהה
במידה גבוהה מאוד
יש לך אגו פעיל
מבחן סוג אגו: צעירה עם מגפון
יש לך נפש של כוכב-על שאוהב להיות במרכז העניינים ותמיד משתדל להפגין חברותיות ופתיחות לסביבה. אין לך בעיה להביע את עצמך בקול ויש רק מעט מאוד דברים שמעוררים בך בושה. האגו שלך תמיד נמשך לפעילות, להתקדמות בחיים ולדברים חדשים - לפעמים אפילו קצת מסוכנים, אבל זה בדיוק מה שמלהיב אותך. לפעמים בגלל המאפיינים האלו, המוח שלך משתעמם מאוד מהר ודוחף אותך לקפוץ מפעילות לפעילות ומקשר לקשר. אין ספק שיש משהו קוסם מאוד בספונטניות ובביטחון העצמי שלך, אך לפעמים בגלל הדברים האלו לאנשים קשה מאוד לעמוד בקצב שלך וכדאי לעיתים להאט אותו קצת.
יש לך אגו תגובתי
מבחן סוג אגו: צעירה עם מצלמה
יש לך אגו שממוקד עמוד במחשבות, בנפש, במהות ובתחושת הביטחון שלך בחיים. זה מתבטא בכך שהחושים שלך מחודדים ותמיד יש בך ערנות מסוימת לסביבה ולדברים שעלולים לאיים על שלומך. בבית או בעבודה, תמיד חשוב לך לשמור על סביבה שבה איש לא מפריע לך ויש לך שקט נפשי, מקום שבו המוח שלך יכול לנוח קצת מהדאגות והמחשבות שמעסיקות אותו כמעט כל הזמן. אנשים לפעמים חושבים שיש לך עור מאוד עבה והרבה ביטחון עצמי, אבל עמוק בפנים הנפש שלך רגישה למדי והאגו שלך מנסה להגן עליה כמה שרק אפשר. זאת הסיבה לכך שתמיד יש בך נכונות לעזור לחברים במידת האפשר, להגיב למצבים קשים מסוגים שונים ביעילות ולפעמים כשצריך, גם לדעת במה חשוב להתמקד ואת מה צריך לזנוח.
יש לך אגו חברתי
מבחן סוג אגו: אנשים מחובקים
יש לך אגו חם, פתוח ומלא בהתלהבות שהופך אותך לטיפוס עם חלומות גדולים שלפעמים אפילו קצת הולך לאיבוד בתוכם. נקודות המבט שלך על החיים עוזרת לך לראות הזדמנויות בכל פינה ואת האפשרויות היצירתיות לבצע דברים שאנשים אחרים עושים בצורה "אפורה" ומשעממת. באותו האופן, האגו שלך גם נוטה לראות את הטוב שבאנשים ואתה יכול לעזור לחברים ולמשפחה שלך להפוך לגרסה טובה יותר של עצמם. לעורר השראה באחרים זה דבר שתמיד ממלא אותך בכוחות ובאושר, ואתה שמח להביא לידי ביטוי את הכישרונות שלך בדרכים מפתיעות. כאשר דברים לא מסתדרים לך, איך לך בעיה להסתגל לנסיבות ולהתאים את עצמך לאנשים שסביבך. החברים ובני המשפחה שלך צריכים להעריך אותך מאוד בשל התכונה הזאת, והיא גם הופכת אותך לנכס עבור כל מקום עבודה.
יש לך אגו מלא שמחה
מבחן סוג אגו: אנשים עם ידיים פתוחות על החוף
יש לך אגו מאוזן שהופך אותך לאדם רך, מבין, מתחשב ואוהב, שדוחף אותך לרצות לעזור לסביבה שלך ולעולם בכלל במגוון דרכים שונות. יכול להיות שזה בעזרת שמחת חיים מדבקת, ניסיון מצטבר, ידע, ואולי אף יכולת אומנותית כלשהיא או פשוט אופטימיות מדבקת - כך או כך, משהו בך איכשהו תמיד מצליח לשפר את מצב הרוח של הסביבה. יש לך דמיון מפותח, צפיות גבוהות מהעולם ונפש רגישה שצריכה עזרה מהסביבה ואולי גם הופכת אותך לאדם רוחני ומאמין שדרכו מכוונת על ידי כוח עליון. לאנשים כמוך חשוב למצוא מסגרת שלא תנצל את הפגיעות שלהם ותאפשר להם להביא לידי ביטוי את החלומות והרצונות שלהם, אחרת בהמשך החיים שלך תרגיש תחושת החמצה גדולה - וחבל מאוד אם זה יהיה המצב.
יש לך אגו עצמאי
מבחן סוג אגו: מטייל צעיר עם תרמיל
יש לך אגו יציב, מחושב, קצת קודר לפעמים ובעל מעט סבלנות לבזבוז זמן ומאמצים סזיפיים. כנות ואמינות הם ערכים עליונים לדעתך, ויש לך מעט מאוד יכולת הכלה כלפי מי שלא מפגין אותם או שלא מעניק לך את הכבוד שמגיע לך. בדרך כלל הנטייה שלך היא לפעול לפי החוקים ובתוך המסגרת שהחיים מייצרים לך - זהו המקום שבו הכי נוח לך לפעול ולהצליח, אז כדאי לך תמיד לנסות לנצל זאת. יש לך חוש הומור ייחודי, לפעמים ציני ויבש למדי, אך מי שיודע להעריך אותו ואת החכמה שלך ללא ספק זכה בחבר בעל ערך אדיר לחיים. אין לך צורך בהרבה עזרה מהסביבה כדי להתמודד עם אתגרים, ולפעמים כנראה שגם לך נוח יותר להתמודד עם דברים לבד מאשר לשתף אחרים. אין שום בעיה עם ההתנהגות הזאת, אבל חשוב לנו רק להזכיר לך שזאת לא חולשה לחשוף את עצמך קצת יותר.
יש לך אגו חסר אנוכיות
מבחן סוג אגו: הענקת לב
יש לך אגו רגיש אך חזק שמעניק לך כוחות לתמוך בסביבה ולעזור לאנשים, לאלו שיקרים לך וגם לעולם באופן כללי. לעזור לאחר ממלא את הלב שלך באושר ומעניק לך תחושה חזקה ומחזקת של משמעות. יש לך לב נדיב - לא רק במובן החומרי - ושאיפה להביא את החיים שלך ושל הסובבים אותך למצב הרמוני בלי דרמות ובעיות חריגות. לפעמים האגו הדאגני שלך נתפס בעיני אחרים כאגרסיבי או מתערב מדי, אבל זה רק בגלל הדאגה והאכפתיות שלך. לפעמים אנשים צריכים דחיפה כדי להזיז את החיים שלהם לכיוון הנכון או לקבל את המוטיבציה לעשות את מה שצריך, וטיפוסים כמוך הם הכתובת הטובה ביותר בשביל דברים שכאלה.
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.