בחן את עצמך: איזה סמל ישראלי תואם לאישיות שלך ומה משמעותו?

ביום העצמאות של מדינת ישראל אנחנו חוגגים לא רק את העובדה שהיא התגברה על קשיים רבים מספור, אלא גם את כל הטוב שהתפתח בה לאורך השנים. למרות שתמיד יש מקום לשיפור, יש הרבה דברים טובים במדינה שלנו שצמחו ביחד איתה לאורך השנים והפכו לחלק בלתי נפרד ממנה. הסמלים האלו הם חלק מרכזי מהתרבות שלנו ולכל אחד יש סמל שהוא כנראה מזדהה איתו יותר מאחרים, והיום אנחנו נעזור לך לגלות זאת על עצמך בעזרת מבחן האישיות הבא. כל מה שצריך לעשות זה לענות על 12 השאלות הבאות, ובסופן יוצג הסמל הישראלי האהוב שהכי מתאים לאישיות שלך.
איזה סמל ישראלה אתה - לוח שנה
 
מה ה"רכיב" הכי חשוב בערב סוף השבוע המושלם שלך?
ספר טוב
ארוחה מושקעת
זמן עם המשפחה
משהו טוב לראות בטלוויזיה
מפגש עם חברים
איזה סמל ישראלה אתה - צמחים
 
מה הדבר הכי חשוב בחיים?
בריאות
כסף
מטרה
צחוק
משפחה
איזה סמל ישראלה אתה - בגדים בארון
 
כמה בגדים חגיגיים יש לך בארון?
מספיק בשביל שתיים-שלוש תלבושות חגיגיות
יש לי הרבה, אבל לא יותר מרבע מהבגדים שלי
המון, חשוב לי להשקיע בלבוש חדש באופן קבוע
איזה סמל ישראלה אתה - איש במכונית
 
אם היית יכול לבחור, איזו מבין המכוניות הבאות היית רוצה לקבל במתנה?
איזה סמל ישראלה אתה - ג'יפ
איזה סמל ישראלה אתה - מכונית ספורט
איזה סמל ישראלה אתה - מכונית ספורט
JL1Row
איזה סמל ישראלה אתה - מכונית ספורט
איזה סמל ישראלה אתה - פינוקיו
 
מה היחס שלך לשקרים?
נמנע מהם כמה שיותר ומתרחק מאנשים שקרנים
כולנו משקרים קצת לפעמים, כל עוד אף אחד לא נפגע אפשר לחיות עם זה
איזה סמל ישראלה אתה - ניקוי כיור
 
נקיון הבית שלך חשוב לך?
לא במיוחד
במידה בינונית
בהחלט כן
איזה סמל ישראלה אתה - סריגה
 
מה התחביב שהכי מושך אותך?
קריאה
גינון
כתיבה
ציור
איזה סמל ישראלה אתה - הכנת אטריות
 
מה עדיף, לאכול בחוץ או בבית?
בבית
בחוץ
איזה סמל ישראלה אתה - פעילות התנדבות
 
האם לקחת פעם חלק בפעולת התנדבות כלשהי?
כן
לא
איזה סמל ישראלה אתה - גבר מול חלון
 
מה רמת הביטחון העצמי שלך?
נמוכה
בינונית
גבוהה
איזה סמל ישראלה אתה - יד מושטת לשמיים
 
איזו חשיבות יש לדת בחיים שלך?
נמוכה
היא חלק מהחיים שלי, אבל לא מרכזי
חשיבות רבה
איזה סמל ישראלה אתה - דגל ישראל
 
ולסיום, מה הדבר שכי חשוב לדעתך לעתיד של המדינה שלנו?
ממשלה יעילה
אהבה הדדית
פיתוח הכלכלה
ביטחון
שיוויון
עץ זית
איזה סמל ישראלה אתה - עץ זיץ
לעץ הזית יש מקום של כבוד בעבר של העם היהודי ומדינת ישראל, שכללה אותו במספר רב של סמלים רשמיים לרבות סמל המדינה עצמה. זהו הסמל שהכי מתאים לאישיות שלך משום שלפי התשובות שלך במבחן, יש לכם הרבה מן המשותף. אולי זה הקשר העמוק שיש לך למדינת ישראל ולבית שלך באופן כללי, החכמה והשקט שלך שגורמים לאנשים רבים להימשך אליך, היכולת שלך להרגיע אנשים בזכות המזג הנעים שלך ואולי שילוב של כל אלו ועוד. כך או כך, בדיוק כמו עץ הזית העתיק ורב השימושים, גם בך אנשים תמיד רואים אורח רצוי ואדם שנעים לשהות במחיצתו. המורשת של המדינה ושל המשפחה שלך חשובים לך מאוד, ואין לנו ספק בכך שחשוב לך להשאיר אחריך עולם טוב יותר וארץ ישראל טובה יותר. ישר כוח!
כלנית
איזה סמל ישראלה אתה - כלנית
Zachi Evenor
הכלנית, או לייתר דיוק הכלנית המצויה, היא הפרח הלאומי של מדינת ישראל וגם אחד מהמוכרים והאהובים שבצמחי הארץ. זהו סמל המדינה שהכי מתאים לאישיות שלך משום שלפי התשובות שלך במבחן, יש לכם הרבה מן המשותף. מקור שם הפרח הוא כנראה מהמילה כלה, שכן הכלנית יפהפייה כמו אישה ביום חתונתה, וגם לך חשוב תמיד לבלוט בשטח כי תשומת הלב של הסביבה גורמת לך להרבה הנאה. כמו הכלנית, מאנשים כמוך קשה להתעלם וזה לא רק בגלל המאפיינים שכבר אוזכרו, אלא גם מכיוון שהיופי שלך כובש את כל מי שמכיר אותך לעומק כשאתה מוכן להיפתח בפניו. לפעמים קשה לך לעשות את זה כי למרות הצבעוניות והמלכותיות שמאפיינות את הכלניות ואותך, בסופו של דבר שניכם רגישים מאוד וקל לך מאוד להיפגע מאחרים.
כובע טמבל
איזה סמל ישראלה אתה - כבע טמבל
דוד שרף
החל מיהודי ארץ ישראל בשנות ה-20 ועד לדמות המצוירת שרוליק של הקריקטוריסט דוֹש (קרל גרדוש), כובע הטמבל ליווה אותנו במשך שנים והפך לסמל בלתי מעורר של הצבר הישראלי הטיפוסי. זהו סמל המדינה שהכי מתאים לאישיות שלך משום שלפי תשובותיך במבחן, יש לכם הרבה מן המשותף. מה שחשוב לך בחיים זה נוחות, יעילות ופשטות, אין בך פחד מעבודה קשה, וכאשר היא למען מטרה חשובה, היא אפילו מושכת אותך. יש בך שמחת חיים מדבקת שגורמת לאנשים לרצות להיות בחברתך, וגם כשהמצב קשה אחרים תמיד מצליחים לחייך בזכותך. כנראה שבגלל התכונות האלו יש הרבה אנשים שאכפת להם ממך, כי הם יודעים שחברים טובים כמוך ממש לא מוצאים בכל יום!
פלאפל
איזה סמל ישראלה אתה - פלאפל
רבים יודעים שהפלאפל הוא מאכל מצרי ולא "המצאה ישראלית", אך למרות זאת הוא עדיין חלק בלתי נפרד מהמדינה שלנו, עולם האוכל שלה ונכסי תרבות שונים שליוו אותנו לאורך השנים. זהו סמל המדינה שהכי מתאים לאישיות שלך משום שלפי התשובות שלך במבחן, יש לכם הרבה מן המשותף. יש בך הרבה מן "הישראליות" אך גם זיקה מסוימת לחו"ל ולתרבות עולמית יותר. יש לך יכולת להרגיש ישראלי ולהתנהג בהתאם בכל מקום בעולם, ואנחנו בטוחים שמאוד חשוב לך לייצג את המדינה שלנו בכבוד. בדיוק כמו הפלאפל, יש לך יכולת להתחבר עם הרבה דברים שונים, רק שבמקרה שלך זה לא סלטים או רטבים, אלא עולמות תוכן שונים, אנשים עם אישיות מגוונות וחוויות חדשות. לרוב האנשים קל מאוד לאהוב אותך, וזאת חלק מהסיבה לכך שכל כך טוב לך להיות בחברת אנשים אחרים.
קיבוץ
איזה סמל ישראלה אתה - קיבוץ
הקיבוצים הם צורת התיישבות שיתופית ייחודית לציונות ולמדינת ישראל שהחלה באופן מעשי בשנת 1910 כאשר הוקם קיבוץ דגניה א', והם משפיעים על התרבות והחברה הישראלית עד היום. זהו סמל המדינה שהכי מתאים לאישיות שלך משום שלפי התשובות שלך במבחן, יש לכם הרבה מן המשותף. רבים רואים אותך כאדם אידאליסטי שחולם לשנות דבר מה בעולם, בדיוק כמו רעיון הקיבוץ, וכשיש רצון עמוק שבוער עמוק בתוך לבך דבר לא יעצור אותך. גם בזמנים רגילים יש לך את היכולת למצוא כוחות בקלות רבה יחסית, על מנת להפשיל שרוולים ולעשות עבודה קשה או מעצבנת אך הכרחית. כדי להירגע, מה שבדרך כלל הכי מתאים לך זה בילוי זמן עם משפחה וחברים שימלאו אותך בכוחות, והם חלק משמעותי מאוד מהחיים שלך.
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.