10 השאלות האלו יכולות לחשוף מידע מפתיע על דרך החשיבה שלך...

חושבים שהמוח שלכם הופך אתכם לחדי אבחנה או אולי ליצירתיים במיוחד? המבחן הבא יבדוק בדיוק איך המוח שלכם עובד, ובזמן שתענו על השאלות שבו נסו שלא להתמהמה יותר מדי, אלא לענות פשוט את התשובה שהכי נראית לכם הגיונית. כל עוד תפעלו כך, תוכלו לגלות את התשובה המפתיעה לשאלה "איך המוח שלכם עובד?"
מבחן אישיות: כמה חיות אתה רואה?
 
הספרה 5
הספרה 6
הספרה 7
הספרה 8
מבחן אישיות: איזו צורה מבין הבאות היא יוצאת הדופן?
 
איור
איור
איור
איור
מבחן אישיות: האם אתה מצליח לראות את ההבזקים הלבנים שסביב הטבעות הסגולות?
 
כן
לא
אני לא בטוח...
מבחן אישיות: איזו צורה היא הבאה בסדרה?
 
משושה חום
כוכב סגול
משולש אדום
עיגול שחור
מבחן אישיות: כמה קוביות יש בתמונה הזו?
 
הספרה 6
הספרה 9
הספרה 10
הספרה 12
מבחן אישיות: איזה סמל אמור להחליף את סימן השאלה?
 
סמל
סמל
סמל
סמל
מבחן אישיות: כמה מרובעים יש בשרטוט הזה?
 
12-15
16-21
22-30
31-35
מבחן אישיות: איזו צורה מבין הבאות היא יוצאת הדופן?
 
צורה
צורה
צורה
צורה
מבחן אישיות: איזו קובייה ניתן להרכיב מהצורה הזו?
 
קובייה
קובייה
קובייה
קובייה
מבחן אישיות: כמה משולשים יש בתמונה?
 
הספרה 1
הספרה 21
הספרה 17
הספרה 27
המוח שלך מצטיין בניתוח עובדות
חידון אישיות - איך עובד המוח שלך: אישה בחליפה עם לפטופ
בהתבסס על התשובות שלך, נראה שאתה אדם חכם בעל מהירות מחשבה גבוהה יותר משל רוב האנשים בעולם. יש לך יכולת זיכרון יוצאת מן הכלל וגם יכולת הריכוז שלך משרתת אותך בנאמנות כל עוד אתה רואה תועלת במעשייך. בדרך כלל אתה לא מוצא את עצמך מבולבל מדברים שלא נראים הגיוניים וזה גם הופך אותך לחבר טלפוני מצוין במקרה של מבחן טריוויה מבלבל. אפילו כשאינך יודע מה הפתרון, המוח שלך מסוגל לבצע ניחוש מושכל שלרוב קולע למטרה.
המוח שלך מצטיין ביצירתיות
חידון אישיות - איך עובד המוח שלך: טירה בחול
יש לך מוח יצירתי במיוחד, מה שעוזר לך להבין את המרחב שסביבך ומוביל אותך להגיב כמעט לכל התרחשות בדרך כזו או אחרת. אתה נוטה לחשוב במיטבך כשאתה בתנועה או כאשר אתה עובד עם הידיים. יש לך פתרונות יצירתיים ומיוחדים לבעיות שבהן אתה נתקל, ואתה ממש טוב בלחשוב מחוץ לקופסה.
יש לך מוח של איש אשכולות
חידון אישיות - איך עובד המוח שלך: האדם הוויטרובי של דה וינצ'י
אתה אדם כשרוני, יצירתי ואינטואיטיבי מלידה, ויש לך גם יכולת חשיבה לוגית מפותחת. כל אלה הופכים אותך לאדם בעל יכולת נהדרת לדמיין תהליכים מתחילתם ועד סופם, וזה עוזר לך להבין דברים מסובכים, במיוחד כשיש לך עזרים חזותיים. באופן טבעי אתה גם מוכשר במוזיקה, אומנות, ציור ואתלטיקה – בקיצור, ממש איש אשכולות!
יש לך מוח חד אבחנה
חידון אישיות - איך עובד המוח שלך: גולגולת של אדם ומאחוריה נוסחאות
יש לך יכולת אבחנה יוצאת מן הכלל וכמעט שלא קיים רגע שבו אינך מנסה להגשים שאיפה בנחישות. כשנראה לך שהאינטואיציה שלך מוליכה אותך שולל, אין לך בעיה לעשות את הדבר ההפוך ממה שהיא אומרת לך. אתה לא מפחד להתמודד עם אתגרי מספרים ופתירת חידות או בעיות מכל סוג, ואינך נוטה לבזבז אנרגיה רגשית בדאגה בנוגע לעתיד. במקום, אתה מעדיף להתרכז במה שקורה ברגע זה, כדי למצות את חייך ככל הניתן.
המוח שלך מצטיין בריכוז ומחשבה
חידון אישיות - איך עובד המוח שלך: עדשה מפקסת
יש לך חשיבה לוגית, והמוח שלך מושך את תשומת לבך לפרטים קטנים שאחרים לרוב מפספסים. אתה אדם בעל יכולת הקשבה מצוינת וקל לך לזהות דפוסים. מה שמוביל אותך בחיים זה יצר הסקרנות, שכן אתה אוהב ללמוד דברים לעומק ואינך מסתפק בידע שטחי בלבד. אתה מנסה לבסס את הידע שלך על ראיות ולכן ניתן גם לסמוך עליך כאדם ישר ואמין.
יש לך מוח פילוסופי
חידון אישיות - איך עובד המוח שלך: פסל של סוקרטס
יש לך יכולת לבצע החלטות שקולות שמשפיעות על חייך, ואינך אוהב לקפוץ למסקנות במהירות מבלי להרהר ראשית במחשבותיך. אתה לוקח את הזמן כדי להעריך את המצב שבו אתה נמצא, בוחר את הדרך הנכונה ביותר להמשיך בה ורעיונות חדשים לא משתלטים ישירות על מחשבותיך – אתה תנתח אותם מכל צד עד שתדע האם יש להם מקום בראשך או לא.
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.