מבחן הקפה יחשוף מהו סוג האישיות המיוחד שלכם

העיצוב האנושי (Human Design) היא גישה רוחנית שהחלה להתפתח לאחר 1970 ושואבת השראה מעולם האסטרולוגיה, הקבלה ומתפיסות נייו אייג' (עידן חדש) נוספות. על פי הגישה הזאת, בני האדם מתחלקים ל-4 טיפוסי אישיות שונים - חלקם נפוצים וחלקם נדירים. יש דרכים שונות לבצע ניתוח אישיות כדי לברר איזה סוג אישיות הכי מתאים למאפיינים הייחודיים של כל אדם, והיום אנחנו מזמינים אתכם לגלות זאת באופן פשוט וקליל. המבחן הבא יחשוף בפניכם איזה מ-4 סוגי העיצוב האנושי תואם לאישיות שלכם בעזרת בחירות והרגלי שתיית הקפה שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לענות על 10 השאלות הבאות, אפילו אם אתם לא שתייני קפה גדולים, ולגלות מה התשובות שלכם חושפות על האישיות שלכם.
מבחן קפה ואישיות: קפה
 
מהו סוג הקפה שאתה שותה הכי הרבה?
מבחן קפה ואישיות: קפה
קפה נמס
מבחן קפה ואישיות: קפה
Müslüm Bayburs
קפה שחור
מבחן קפה ואישיות: קפה
קפוצ'ינו
מבחן קפה ואישיות: קפה
לאטה
מבחן קפה ואישיות: קפה
 
איזה קישוט בחלב הכי יפה לדעתך?
מבחן קפה ואישיות: קפה
מבחן קפה ואישיות: קפה
מבחן קפה ואישיות: קפה
מבחן קפה ואישיות: קפה
מבחן קפה ואישיות: אדם מכין קפה
 
מה המקור של רוב הקפה שאתה שותה?
מבחן קפה ואישיות: בית קפה
בית קפה
מבחן קפה ואישיות: אישה עם קפה
קיוסקים וחנויות נוחות
מבחן קפה ואישיות: קפה במסעדה
מסעדות
מבחן קפה ואישיות: הכנת קפה בבית
אני מכין בבית
מבחן קפה ואישיות: קפה
 
כמה קצף צריך להיות בקפה שלך?
מעט מאוד
כמות רגילה
עד סוף הכוס
עד סוף הכוס ועוד כף מעל
מבחן קפה ואישיות: פולי קפה
 
מה סוג קליית הקפה המועדיף עליך?
קלייה קלה
קלייה בינונית
קלייה כהה
ירוק (ללא קלייה)
אין לי העדפה ברורה
מבחן קפה ואישיות: גבר עם קפה
 
באיזה שלב של היום מגיעה כוס הקפה הראשונה שלך?
מוקדם בבוקר
באמצע הבוקר
בצהריים
אחר הצהריים
מבחן קפה ואישיות: קפה
 
איזה קפה הכי היית רוצה לשתות עכשיו?
מבחן קפה ואישיות: קפה
קפה קר
מבחן קפה ואישיות: קפה
אמריקנו
מבחן קפה ואישיות: קפה
לבן שטוח (פלאט וייט)
קפה-מוקה
 
איזה סוג אספרסו הכי היית רוצה לשתות עכשיו?
קפוצ'ינו
מקיאטו
מבחן קפה ואישיות: קפה
אפוגטו (אספרסו עם גלידה)
מבחן קפה ואישיות: קפה
לאטה קר
מבחן קפה ואישיות: אנשים שותים קפה
 
איך קפה משפיע עליך?
מרענן
ממריץ
מעורר
הוא לא ממש משפיע, העיקר הטעם
מבחן קפה ואישיות: קפה
 
מה התוספת הכי חשובה לקפה שלך?
סוכר
חלב
שמנת
קינמון
משקפים
מבחן קפה ואישיות: טיפה במים
המשקפים, או הרפלקטורים (Generators) מהווים כ-2% מהאוכלוסייה בלבד! מה שהופך את סוג האישיות הזה לנדיר כל כך הוא האמפתיות הרבה שמאפיינת את האנשים שבורכו בו. אם זה באמת נכון במקרה שלך, לא יפתיע אותנו לגלות שהאנרגיה של האנשים שסובבים אותך משפיעה עליך מאוד ויש לך את היכולת (באופן מודע או תת מודע) לשדר אותה בחזרה החוצה כמו סוג של "זיקית חברתית". באופן כללי, רפלקטורים נוטים להיות אנשים עם עולם פנימי מפותח, אינטליגנציה רגשית גבוהה וסבלנות רבה. אם זה באמת סוג האישיות שלך, סביר להניח שקשה לך לתפקד תחת לחץ ויותר נוח לך להתנהל באיטיות וברוגע. אין שום דבר פסול בזה, רק חשוב לזכור שזה לא תמיד אפשרי…
יוצרים
מבחן קפה ואישיות: אדם עובד בשדה
היוצרים, או הגנרטורים (Generators) מהווים כ-68% מהאוכלוסייה ושמם מבטא את הפעולה הבסיסית של גופם ונפשם. סוג האישיות הזה הוא הכוח היוצר של העולם, כאשר כל אדם מבטא אותו לפי היכולות, הכישרונות והתשוקות שלו; יש יוצרים שהם עורכי דין, יוצרים שהם אמנים, הורים, טבחים, מוכרים בחנויות וכמעט כל מקצוע ותחום אחרים. היוצרים הם אלה שלמעשה בונים את העולם, מבחינה פיזית ונפשית, ותמיד מוצאים כוח להמשיך לעבוד ולהתמודד עם החיים גם כשקשה להם.
יוזמים
מבחן קפה ואישיות: אנשים במשרד
היוזמים, או המניפסטורים (Manifestors) מהווים כ-9% מהאוכלוסייה לפי גישת העיצוב האנושי. סוג האישיות הזה מונע על ידי צורך לעשות דברים במהירות וביעילות כדי לקדם את המטרות שחשובות לו, אך לרוב רק למשך פרקי זמן קצרים. אדם יוזם הוא "רץ למרחקים קצרים" ולא טיפוס של מרתון ארוך - הוא כוח מניע שמראה לאחרים באיזה כיוון לפעול ומתמקד בעיקר בתמונה הגדולה. משום שזהו סוג האישיות שלך, סביר להניח שחשוב לך להתעסק בהרבה דברים שונים כדי לא להשתעמם ושיש לך תחומי עניין ועיסוק רבים ומגוונים.
מנהלי פרויקטים
מבחן קפה ואישיות: מנהל בחליפה
מנהלי פרויקטים (Projectors) מהווים כ-20% מהאוכלוסייה לפי גישת העיצוב האנושי. אחד המאפיינים העיקריים של סוג האישיות הזה הוא יכולת חברתית מפותחת וסקרנות בריאה. בזכות התכונות האלו קל לך להדריך אנשים ולחלוק איתם את הידע שלך באופן שיוביל להצלחה, בתנאי כמובן שהם מוכנים לשמוע אותו ולאמץ את ההדרכה שלך. בדרך כלל יותר נעים לך להיכנס לתוך מצב או מרחב חדש כאשר מזמינים אותך, ולא נעים לך להרגיש כאילו ש"נדחפת" למקום לא רצוי. אך כאמור, כאשר אנשים נותנים לך את המושכות להוביל פרויקט מסוים, קטן או גדול, או אפילו רק מזמינים אותך להיות חלק ממשו, אין ספק שתהיה לך תרומה גדולה אליו.
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.