בחן את עצמך: איזו צ'אקרה הכי דומיננטית בך?

על פי האמונות המיסטיות שמקורן בהודו העתיקה, בגוף של כל אחד מאיתנו מסתתרים 7 מרכזים, או נקודות מפתח, המכונים "צ'אקרות" - שכל אחת מהן היא בעלת פוטנציאל לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית שלנו. לכל צ'אקרה יש מעין "תעודת זהות" משלה הכוללת: צבע, מיקום בגוף, יסוד ותפקיד עיקרי בגוף ובנפש. סקרנים לדעת איזו צ'אקרה שולטת בכם? ענו על 12 השאלות הבאות ותגלו את התשובה שתחשוף אתכם לעולם חדש של מיסטיקה מרתקת ובעלת השפעה רבה על חייכם.
מבחן הצ'אקרות: עין של אישה
 
איזו מהתמונות הבאות מעוררת אצלך את הרגש הכי חזק?
מבחן הצ'אקרות: אדם ביער
מבחן הצ'אקרות: ידיים
מבחן הצ'אקרות: אישה על החוף
מבחן הצ'אקרות: שמש מבצבצת בין כפות ידיים
מבחן הצ'אקרות: ידיים מחזיקות
מבחן הצ'אקרות: ילדה קטנה עם נר
מבחן הצ'אקרות: אישה שותה קפה
 
האם אתה תמיד ער לצרכים הרגשיים של עצמך?
לפעמים
לא
כן
מבחן הצ'אקרות: חצי פנים של גבר
 
ממבט ראשוני על התמונה - האם ראית אדם שמסתכל ישירות עליך או מביט לצד?
לצד
ישירות עלי
מבחן הצ'אקרות: לוקח עם הכיתוב 'לך אחר התשוקה שלך'
 
מה המדברים הבאים מעורר אצלך את התשוקה הכי גדולה?
מוזיקה
ידע
קריירה
רוחניות
טיולים
אחר
טבע
מערכות יחסים
מבחן הצ'אקרות: גבר עצבני
 
מהו המפלט הראשוני שלך בעתות לחץ או מצוקה?
מבחן הצ'אקרות: אדם מעשן
סיגריות
מבחן הצ'אקרות: תרופה
תרופות
מבחן הצ'אקרות: אדם עושה תרגיל רוחני
אף אחד מהם
מבחן הצ'אקרות: יד מחזיקה בבירה וסיגריה
יותר ממשהו אחד
מבחן הצ'אקרות: אדם מעשן
סמים קלים
מבחן הצ'אקרות: אנשים עושים לחיים
אלכוהול
מבחן הצ'אקרות: אישה אוכלת
אוכל
מבחן הצ'אקרות: יד מחזיקה כוס
קפה
מבחן הצ'אקרות: אדם בשדה פרחים
 
איזו מהמילים הבאות היא בעלת המשמעות הקרובה ביותר לליבך?
חזון
עצמאות
אהבה
ביטחון
הגשמה
אמת
אושר
מבחן הצ'אקרות: אישה חולה
 
האם אתה נוטה לחלות לעיתים קרובות?
אפשר לומר...
לא
כן
מבחן הצ'אקרות: אישה עומדת בקצה סולם גבוה
 
סוג החלומות הכי דומיננטי אצלך הוא...
אחר
פנטזיות מיניות
פגישות עם אנשים מהעבר
התעופפות בשמיים
הירדפות על ידי אדם אחר
חוויה של נפילת שיניים
מבחן הצ'אקרות: ברקים
 
איזו התנהגות או תכונה יוצרת אצלך תחושה שלילית במיוחד?
אנוכיות
קנאה
יהירות
עצלות
אשמה
רכילות
מבחן הצ'אקרות: אישה שוכבת עם ספר בפארק
 
איזו מהתמונות הבאות הכי קוסמת לך?
מבחן הצ'אקרות: עננים
מבחן הצ'אקרות: סירה בים
מבחן הצ'אקרות: שמש ועלי עצים
מבחן הצ'אקרות: חלל
מבחן הצ'אקרות: זוג מחזיק ידיים בים
 
האם אתה מרגיש שיש אדם בעולם הזה שהצלחת להשפיע על חייו בצורה משמעותית?
אני לא בטוח...
לא
כן
צ'אקרת הבסיס
מבחן הצ'אקרות: איור של צ'אקרות בגוף האדם
 
לפי התשובות שלך, "צ'אקרת הבסיס" היא זו ששולטת בך - היא ממוקמת מעל עצם הזנב, היסוד שלה הוא אדמה וצבעיה הם אדום, חום ושחור. אפשר להגדיר אותך כאדם שבמהלך מסעו בחיים מחפש באופן תמידי ביטחון ומקלט. אתה רוצה להרגיש שייך, להתגבר על חרדות ולפתח כוח רצון ואומץ לב. כשהצרכים הפיזיים והנפשיים שלך נפגשים, אתה מרגיש שלם, שקט ומאוזן. בעתות של לחץ נפשי, אתה פונה אל כוחות הטבע כדי לשאוב מהם את האנרגיה שלה אתה זקוק - דבר שמחזק את יסוד האדמה עליה נשענת הצ'אקרה שלך. למזלך, ניחנת באינסטינקטים ואינטואיציות בריאות וחזקות במיוחד שעוזרות לך להשיג את כל אלה ולהגיע לאיזון נפשי.
צ'אקרת המין
מבחן הצ'אקרות: איור של צ'אקרות בגוף האדם
 
צ'אקרת המין יושבת בדיוק במקום שבו נמצא מרכז העונג של הגוף - 3 אצבעות מתחת לטבור, היסוד שלה הוא מים והיא מאופיינת בצבע כתום. האנרגיה של צ'אקרת המין היא זו שמספקת לך את תחושת העונג שאתה שואב מהחיים ומהחברה שסובבת אותך. אתה אדם שמנצל כל רגע עד תום, ואתה משתדל למלא את שגרת היום שלך בהרבה מאוד התנסויות חדשות כדי להעצים כל חוויה. כמו כן, אתה מרגיש מחובר מאוד לאנשים שסובבים אותך, ואתה מנהל כמה מערכות יחסים קרובות מאוד עם מספר לא קטן של אנשים שבהם אתה רואה חברים לחיים. סביר להניח שזה פועל גם הפוך, מכיוון שניחנת באינטליגנציה רגשית גבוהה במיוחד שעוזרת לך להיות ער מאוד לצרכים שלך וגם של האחר - וזה מה שהופך אותך לחבר טוב. העוצמה הרבה שבה אתה חווה רגשות פיזיים ונפשיים הופכת אותך לאדם עם תשוקה גדולה ויצירתיות.
צ'אקרת מקלעת השמש
מבחן הצ'אקרות: איור של צ'אקרות בגוף האדם
 
צ'אקרת מקלעת השמש ממוקמת מעל הטבור שלנו, מאופיינת בצבעי צהוב, כתום וירוק בהיר, מבוססת על יסוד האש ונחשבת למקור העוצמה הנפשית, ההערכה העצמית והביטחון העצמי. צ'אקרה זו היא ללא ספק דומיננטית אצלך, והמשמעות של זה היא שיש לך רעיון ברור לגבי מי שאתה, והדבר הזה מתווה לך את המסלול הברור שבו אתה מעוניין וצריך לצעוד במשך כל חייך. מאחר שהמטרה שלך תמיד נמצאת לנגד עיניך, אין לך שום בעיה להתמודד עם מכשולים ומשוחות במהלך הדרך, וגם אם הם בתחילה ייראו לך בלתי עבירים, אתה מהר מאוד תתגבר על המחשבה הזו ותשלוף פתרון שיעזור לך להמשיך במסע. המתנה הגדולה שלך היא מסת הביטחון העצמי שאתה מחזיק בה, והיא עוזרת לך להפוך הרבה מאוד מטרות "בלתי אפשריות" לאפשריות בהחלט.
צ'אקרת הלב
מבחן הצ'אקרות: אישה במהלך תרגיל רוחני
 
צ'אקרת הלב ממוקמת במרכז החזה, יושבת על יסוד האוויר ומאופיינת בצבעי ורוד וירוק עמוק. צ'אקרה זו שולטת על החום, האהבה, החמלה והשמחה, ומאחר שהיא דומיננטית מאוד אצלך, זה אומר שאתה ללא ספק אדם פתוח, מכיל ומקבל גם כלפי עצמך וגם כלפי הסביבה. בכל הנוגע לתקשורת ויחסים עם הסביבה, אתה החבר האידיאלי - אתה נקשר בקלות לאנשים, מעדיף תמיד לאהוב מאשר לכעוס, ואתה הופך מהר מאוד לחלק בלתי נפרד מחיי החברים שלך כיוון שקל להם לקבל אדם שנמנע מדרמות ומעדיף את הצד הכיפי של החיים. לעיתים, הפתיחות הזו עלולה להיות בעוכרך, מפני שיש אנשים שעלולים לנצל זאת לרעה, אבל הדבר הזה לא מונע ממך להמשיך להראות אהבה לאנשים ולעזור לסביבה מכל הלב.
צ'אקרת הגרון
מבחן הצ'אקרות: הדגמה של צ'אקרות בגוף האדם
 
צ'אקרת הגרון נמנית עם 3 הצ'אקרות הרוחניות. היא ממוקמת באמצע הגרון ומאופיינית בצבעים של כחול ותכלת. מאחר שהיא הצ'אקרה הדומיננטית שלך, היא גורמת לך לחוש חיבור חזק לנשמה ומעניקה לך אינטואיציה בריאה וחזקה בנוגע למה שנכון ומה שלא נכון לעשות בכל מצב. בתוך תוכך אתה מרגיש דחף עז להשתמש ביכולת הזו כדי להביע את דעתך מול אנשים, אך אתה נוטה להשתמש במילים שלך בזהירות יתרה כדי להימנע מלפגוע באחר, בשל העובדה שאתה מבין את המשמעות וההשפעה של כל מילה שנאמרת. אתה מרגיש הכי משוחרר כשאתה יכול להביע את האמת שנמצאת בתוכך בחופשיות מבלי לספוג ביקורת או התנהגות שיפוטית מהצד השני, וכשיש בסביבה אדם שמבין ומקשיב לך ונהנה לנהל איתך שיחות על נושאים עמוקים, אתה בהחלט מסופק.
צ'אקרת העין השלישית
מבחן הצ'אקרות: איור של צ'אקרות בגוף האדם
 
העין השלישית היא אחת מ-3 הצ'אקרות הרוחניות. היא ממוקמת באמצע המצח, יושבת על יסוד של זמן ומאופיינת בצבעי סגול עמוק ואינדיגו. צ'אקרה זו היא למעשה הדלת האחורית בנשמה שלך, שמאפשרת לך לקבל הצצה פנימה ואפילו לראות ולהבין טוב יותר את הסביבה שלך. יש לך את היכולת להפנים היטב לקחים ולתרגם את הרגשות שלך למעשים ומציאות. זו הסיבה לכך שהאינטואיציה שלך היא לרוב חזקה, ואתה יודע להעריך היטב את ההשלכות של מעשיך. האנרגיה שאתה שואב מהצ'אקרה הזו מאפשרת לך לראות את המטרות הרוחניות והפיזיות שלך במסע החיים, על ידי כך שהיא מדריכה אותך דרך האמת הפנימית והאני העצמי שלך. אתה בדרך כלל אדם שמאוד רגיש לסביבתו וששם לב לכל הפרטים, גם לאלה שאחרים נוטים לפספס.
צ'אקרת הכתר
מבחן הצ'אקרות: איור של צ'אקרות בגוף האדם
 
היא נמצאת כמה סנטימטרים מעל הראש, יושבת על יסוד החלל ומאופיינת בצבעי לבן, סגול, זהב ושקוף - צ'אקרת הכתר היא זו ששולטת בנשמתך ונחשבת למקור הרוחניות, ההבנה וההארה. במשך רוב חייך אתה נושא בנפשך תחושה של הרמוניה עם הסביבה, ובאופן כמעט בלתי נשלט בוער בך באופן תמידי הרצון להיות חלק מהעולם ומהמתרחש בו. משהו בתוכך גורם לך להרגיש ולדעת שיש משמעות לעצם העובדה שבני אדם קיימים, והשלווה הפנימית שלך מתעצמת בכל פעם שאתה מגלה פיסת מידע חדשה בנוגע לזה. אתה עובד קשה כדי למצוא או ליצור משמעות וחשיבות לחיים, ולא רק עבור עצמך אלא גם עבור הסביבה כולה.
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.