בחן את עצמך: איזה סוג של מלאך יושב על הכתף שלך?

מלאכים הם לא רק עניין של אמונה ודת, הם גם רעיון, סמל ומקור השראה שיש לו משמעות עמוקה עבור אנשים רבים. האופי וההתנהלות של כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להתאים במידה רבה לסמלים האלו, שמשקפים את הערכים, האישיות והנפש הפנימית שלנו. אולי לא תמיד נפעל לפי "הקול המלאכי" של הנפש שלנו ונבחר דווקא להאזין לשטן הקטן שבתוכנו, אך גם אז תמיד יהיו קווים אדומים שכל אדם קובע לעצמו על פי מצפונו. אז מיהו בעצם אותו "קול מלאכי" שנדמה כאילו עומד על כתפכם, ולמעשה שוכן ובתוך הנפש שלכם? ענו בכנות על השאלות הבאות מבלי להתבייש, ותגלו את התשובה…
מבחן איזה מלאך אתה: צעיר עם שטן ומלאך על הכתפיים
 
איזו מילה מבין הבאות מתארת את המאפיין המשמעותי ביותר באופי שלך?
נאמנות
עדינות
מוחצנות
עוצמה
אומץ
ביישנות
מבחן איזה מלאך אתה: צעירה משלבת ידיים
 
באיזו מילה החברים שלך ישתמשו כדי לתאר אותך?
סגור
תקשורתי
מוחצן
אדיב
דאגן
מופנם
מבחן איזה מלאך אתה: אישה מול סופגנייה עם מלאך ושטן לצדדיה
 
מה לדעתך האופי הכללי של ההתרשמות הראשונה של אנשים ממך?
שאני טיפוס חברותי וקליל
אין לי מושג
שקשה לקרוא אותי
שלא כדאי לעצבן אותי
שיש בי משהו מיוחד ואולי קצת מוזר
מבחן איזה מלאך אתה: 2 צעירות משוחחות
 
מה הדבר שהכי חשוב לך לעשות כאשר חבר פונה לעזרתך?
להקשיב למה שעובר עליו ולספק תמיכה
לעזור לו להירגע
למצוא את הדרך הכי קלה ומהירה לעזור לו
למצוא את מקור הבעיה שלו ולהתמודד איתה
מבחן איזה מלאך אתה: אישה עם ציור של כנפיים מאחוריה
 
מה מהבאים מספק לך הכי הרבה השראה?
משהו אחר
מוזיקה
מאבק
אהבה
אומנות
טבע
מבחן איזה מלאך אתה: צבעים
 
איזה מבין הגוונים הבאים הכי מושך אותך?
מבחן איזה מלאך אתה: צהוב
מבחן איזה מלאך אתה: אדום
מבחן איזה מלאך אתה: שחור ולבן
מבחן איזה מלאך אתה: ירוק
מבחן איזה מלאך אתה: כחול
מבחן איזה מלאך אתה: צהוב
מבחן איזה מלאך אתה: ורוד
מבחן איזה מלאך אתה: פסל מלאכים מתנשקים
 
מה הדבר הכי חשוב בחיים מבין הבאים?
למצוא את הנפש התאומה
לשמור על המשפחה
להתברך בחברים
לדאוג לאחרים
להגיע להגשמה עצמית
לזכות בהצלחה כלכלית רבה
מבחן איזה מלאך אתה: ידיים באוויר
 
כמה זמן בדרך כלל צריך כדי לזכות באמון שלך?
ימים
חודשים
שנים
שעות
שבועות
מבחן איזה מלאך אתה: שור
 
כמה קל להכעיס אותך?
מאוד קל
קשה למדי
תלוי במצב
מבחן איזה מלאך אתה: אגרוף קפוץ
 
האם פעלת בנקמנות בעבר?
כן
לא
מבחן איזה מלאך אתה: פסלי מלאכים
 
במידת האפשר, האם תמיד יהיה לך כיף יותר לבלות בחברת אנשים אחרים מאשר לבד?
לא
תלוי בסוג האנשים
כן
מלאך שומר
מבחן איזה מלאך אתה: פסל מלאך
מלאכים שומרים כמוך הם בעלי אישיות תומכת, נאמנה ומגינה. יש לך יכולת מופלאה ליצור קשרי אהבה וחברות עמוקים עם אנשים בעלי נפש שדומה לשלך, או לתפקד כהורה תומך ומבין - כך או כך למערכות היחסים האלו יש מקום גדול מאוד בחיים שלך. כאשר משהו מאיים על שלומם של האנשים שיקרים לך, הם תמיד יכולים לקבל ממך תמיכה או עזרה בדרך כלשהי, וזה הופך את החברות שלך לאוצר יקר ערך. לפעמים יכול להיות שכל תשומת הלב שלך מופנית כלפי הסביבה, אז כדאי לך לזכור לבחון את עצמך לפעמים. אם הצרכים שלך לא יקבלו את הסיפוק שמגיע להם, האנשים שיקרים לך לא יוכלו לקבל ממך תמיכה ועזרה ברגעים החשובים באמת.
מלאך לוחם
מבחן איזה מלאך אתה: ציור מלאך עם חרב
מלאכים לוחמים כמוך הם בעלי אישיות חזקה, תבונה עמוקה, רצון לשנות את העולם ולהשאיר עליו חותם. פעמים רבות בחייך כנראה יצאת ל"מלחמות" על הדברים שחשובים לך, בין אם מדובר בהתנהלות על פי ערכים מסוימים או בדרך הנכונה לעשות דברים בעבודה ובבית. ההישגים שלך מעניקים לך גאווה רבה, ובצדק, כי לא הרבה אנשים מסוגלים להתמודד עם אתגרי החיים בדרך שלך. אולי לא תמיד קל לך לראות זאת, אבל יש בך כוחות אדירים שרבים מקנאים בהם. יחד זאת, עדיין יש בך צד רך ורחמן יותר כלפי קבוצה מצומצמת של אנשים, כי אחרי הכל אלו שקרובים לליבך הם במקרים רבים הסיבה שלך לצאת ל"קרבות" שונים.
מלאך מורד
מבחן איזה מלאך אתה: מלאך עם כנפיים שחורות
מלאכים מורדים כמוך הם טיפוסים בעלי אישיות עצמאית שפועלים לפי קוד אישי ולעיתים קרובות הסביבה שלהם לא ממש מבינה אותם. בשל כך יש לך לפעמים הרבה תסכול וכעס בלב שלא תמיד יוצאים החוצה בדרך הכי טובה ובריאה, אך מי שמכיר אותך יודע שזה רק בגלל שהתחושות האלו בוערות בלב שלך בעוצמה רבה. אין לך סבלנות רבה כלפי מי שלא עומד בסטנדרטים שלך או שנוטה לזלזל בך, וגם לא כלפי מי שמנסה לעמוד בדרכך בשל סיבות שאין בהן היגיון לדעתך. בשעת הצורך, אין לך בעיה לעקם קצת חוקים מסוימים או לשבור אותם לחלוטין ואין לנו ספק בכך שיש לך כוח לעשות דברים שיעוררו הרבה יראת כבוד בקרב אנשים אחרים, שלא מסוגלים לעמוד על שלהם כמוך.
מלאך עליון
מבחן איזה מלאך אתה: מלאכית לבנה
מלאכים עליונים (Archangels) כמוך הם בעלי אישיות קשוחה, עצמאית, יצר תחרותית ושאיפה חזקה להצלחה שיכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות. אנשים מכבדים את היכולות שלך ואת הסמכות הרשמית או הבלתי-רשמית שנובעת מהן, אך זה גם אומר שלפעמים אנשים קצת נרתעים ממך ולטיפוסים כמוך בדרך כלל יש מעגל חברים חזק ונאמן, אך גם יחסית מצומצם. זה כנראה לא ממש מפריע לך כי איכות הרבה יותר חשובה לך מכמות, ואותו דבר נכון גם ביחס למשפחה שלך. לאנשים שלא חולקים את המוסר והרצון החזקים שלך לפעמים קשה להבין אותך, אך סביר להניח שרוב הזמן יש לך בראש תוכנית מאוד ברורה בקשר לאופן שבו דברים צריכים להתנהל כדי שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר. אנשים פשוט צריכים ללמוד להקשיב לך קצת יותר כדי לגרום לה להפוך למציאות.
מלאך נסתר
מבחן איזה מלאך אתה: מלאך זוהר בשמיים
מלאכים נסתרים כמוך הם בעלי אישיות עדינה ולפעמים קצת ביישנים עם לב של זהב, שלא צריכים לקבל את כל תשומת הלב שבעולם או שבחים מקיר לקיר רק כי הם עשו את הדבר הנכון. יש לך מצפון פנימי מפותח ויכולת לחוש אמפתיה רבה, שלעיתים קרובות מובילה אותך לעזור לזולת בדרכים קטנות לכאורה, אבל חשובות. עולם הטבע והתמימות של הילדות קוסמים לך מאוד ויש לך חיבור חזק אליהם, כי הם תואמים להרבה ערכים שחשובים לך כמו אהבה שלא תלויה בדבר והרמוניה שלווה. כנראה שאף אדם לא יוכל להתקרב לליבך באותו אופן כמו חיית מחמד נאמנה או חברי ילדות, אך עדיין יש אנשים שעבורם העזרה שלך יכולה להיות הדבר הכי חשוב בעולם, אפילו אם הם לא בהכרח שמים אליה לב באופן ישיר…
מלאך אוהב
מבחן איזה מלאך אתה: פסל מלאך
מלאכי אהבה כמוך הם בעלי אישיות רגישה, שנוטים לקחת דברים באופן אישי ומסוגלים להכניס אנשים אחרים לתוך הלב והחיים שלהם במהירות ובקלות. כנראה שקל לך למצוא חן בעיני הזולת ושיש בך קסם מיוחד שקורץ לנשמה של אנשים טובים שפוגשים אותך, אשר נמשכים לחיוביות שיש בלב הנפש שלך ושואבים השראה מהדאגה והאכפתיות שלך לסביבה. חשוב לך להשאיר חותם חיובי על העולם ולהפוך אותו למקום טוב יותר, או לפחות לדאוג לשלומם של המשפחה והחברים שלך כמה שיותר. ברור לנו שיש בך נאמנות רבה אליהם ואנחנו מאוד מקווים שהם מעריכים אותך בשל כך!
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.