בחן את עצמך: איזו חיה מייצגת את סגנון האהבה שלך?

מערכות יחסים זוגיות ואהבה שאנו חשים כלפי אנשים אחרים והם בתורם חשים כלפינו, ללא ספק נמצאים במקום גבוה מאוד ברשימת הדברים הכי חשובים בחיים שלנו. לכן זה חשוב מאוד להבין כיצד אנחנו מתנהלים במסגרות האלו, איך אנו מביעים אהבה ומהי המשמעות של זוגיות טובה שתספק את הלב והנפש שלנו. היום אנחנו מזמינים אתכם לצלול אל התת מודע שלכם בעזרת מבחן התמונות הבא, שבסופו תגלו מהי חיית האהבה שלכם. המשמעות של החיה הזאת עשויה לספק לכם תובנות לגבי עצמכם ולגבי חיי האהבה שלכם, כדי שתבינו בדיוק מה אתם צריכים כדי ליהנות מהזוגיות המושלמת והטובה ביותר עבורכם.
מבחן חיית אהבה: זכוכית צבעונית
 
מה הצבע הכי בולט בתמונה הזאת?
לבן
שחור
ירוק
כחול
מבחן חיית אהבה: אישה רגועה
 
איזו תמונה מעוררת בך הכי הרבה שלווה?
מבחן חיית אהבה: ספל וספר
מבחן חיית אהבה: אישה במיטה
מבחן חיית אהבה: סלון
מבחן חיית אהבה: אישה צפה על מים
מבחן חיית אהבה: גבר מול נוף פתוח
 
מה התמונה הזאת גורמת לך להרגיש?
בדידות
סקרנות
שום דבר מיוחד
התרגשות
מבחן חיית אהבה: ילדם על חוף בלילה עם בלונים בצורת כוכבי לכת
 
מה הפרט הראשון שראית בתמונה הזאת?
ילדה קטנה
שמיים מלאי כוכבים
בלונים בצורת כוכבי לכת
מרחבים פתוחים
מבחן חיית אהבה: גבר מתרגש
 
איזו תמונה מעוררת בך הכי הרבה התרגשות?
מבחן חיית אהבה: שולחן בחגיגת חתונה
מבחן חיית אהבה: ספרייה
מבחן חיית אהבה: שולחן אוכל עשיר
מבחן חיית אהבה: צניחה חופשית
מבחן חיית אהבה: מרעה
 
נוכחות של איזה צבע בצילום יכולה להפוך את התמונה הזאת ליפה יותר לדעתך?
ורוד
אדום
היא יפה מספיק כפי שהיא
צהוב
מבחן חיית אהבה: אישה מבוהלת
 
איזו תמונה הכי מפחידה אותך?
מבחן חיית אהבה: נחש
מבחן חיית אהבה: זאב
מבחן חיית אהבה: אקדח
מבחן חיית אהבה: עכביש
מבחן חיית אהבה: גבר ואישה במסעדה
depositphotos.com
 
אם היית רואה את הזוג הזה במסעדה, מה היה נראה לך הכי נכון לגביהם?
הם אוהבים אחד את השנייה
האישה אוהבת את הגבר, אבל הגבר לא אוהב את האישה
שום מחשבה מיוחדת לא הייתה עוברת לי בראש
הגבר אוהב את האישה, אבל האישה לא אוהבת את הגבר
מבחן חיית אהבה: ילדה עצובה
 
מה התמונה הזאת גורמת לך להרגיש?
עצב
שום דבר מיוחד
דאגה
כאב
מבחן חיית אהבה: סלון
 
מה הדבר הכי מושך בסלון הזה לדעתך?
חפצי האומנות ופרטי הנוי השונים
הספרייה ורהיטי העץ
מערכת הישיבה והטלוויזיה
החלונות הגדולים
מבחן חיית אהבה: גבר ואישה מחובקים
 
מה הזוג הזה עושה לדעתך?
הם נפרדים לצמיתות
הם נפרדים לפרק זמן ארוך
הם נפגשו אחרי הרבה זמן לחוד
אחד מהם מנחם את השני
החיה שמייצגת את האהבה שלך היא ברבור
מבחן חיית אהבה: זוג ברבורים
לפי מבחן האישיות הזה יש לך אופי עדין, מלכותי ונאמן מאוד, נפש שאוהבת לכל החיים, קשר חזק למשפחה ומצפון מפותח מאוד. במסגרת חיי הזוגיות שלך כל אלו באים לידי ביטוי בדרכים שונות. למשל: קבלה והבנה של הצד השני גם כאשר זה קשה, הענקת תמיכה והכלת בן או בת הזוג שלך ברגעים קשים, יכולת הבעת רגשות מפותחת ונאמנות מוחלטת. אלו לא בהכרח מאפייני האישיות שלך באופן כללי, אך הם בהחלט חלק מהדברים שבאים לידי ביטוי במסגרת הזוגית שלך. אנשים שזוהי חיית האהבה שלהם יוצרים קשרים זוגיים מעוררי הערצה והרמוניים, שבהם גם אם יש נפילות מפעם לפעם, גם יש את היכולת לבנות בחזרה ולתקן את מה שנפגע. חיית האהבה הזו גם מרמזת על כך שלפעמים יש לך נטייה להיפתח יותר מדי מול אנשים, במסגרת זוגית ובכלל, ולראות את העולם דרך עדשות משקפיים ורודות מדי. למרבה הצער לפעמים צריך לקבל את העובדה שיש דברים שהם פשוט לא מושלמים ושגם עם כל הרצון הטוב והכוחות שבעולם יש "הרים" שפשוט אי אפשר להזיז. בן או בת הזוג שלך אף פעם לא יהיו מושלמים, ואם עדיין לא השלמת עם העובדה הזאת אז עכשיו זה הזמן. בסופו של דבר, פגמים הם מה שהופך דבר מה למושלם באמת, והם "התבלין" המיוחד שנותן טעם לחיי הזוגיות המספקים שמגיע לך לקבל.
החיה שמייצגת את האהבה שלך היא חתול
מבחן חיית אהבה: זוג חתולים
לפי מבחן האישיות הזה יש לך אופי וסגנון חיים אלגנטי ורגוע, כוח רצון חזק, עצמאות רבה, נפש שאוהבת להתפנק ולפעמים קצת קרירות כלפי מי שפגע בך בעבר או אכזב אותך. במסגרת חיי הזוגיות שלך כל אלו באים לידי ביטוי בדרכים שונות. למשל: הרבה יותר קל לך לקבל אהבה מאשר לתת אותה, יש בך הססנות או צלקות מסוימות כתוצאה ממערכות יחסים שהיו לך בעבר, ויש לך דרכים משלך להפגין חיבה ולמרות שיהיה קשה לגרום לך להודות בכך, גם לב רגיש למדי. אלו לא בהכרח מאפייני האישיות שלך באופן כללי, אך הם בהחלט חלק מהדברים שבאים לידי ביטוי במסגרת הזוגית שלך. אנשים שזוהי חיית האהבה שלהם בהחלט מעניקים אהבה עצומה בדרכם שלהם, ומי שמקבל אותה צריך לדעת איזו מתנה אדירה הוא מקבל. חיית האהבה הזו גם מרמזת על כך שלפעמים יש לך נטייה לחשוב שיש דברים מסוימים ש"מגיע לך" לקבל במסגרת מערכת יחסים. מדובר בצורת חשיבה שעלולה להזיק לך ולקשרים שלך, לכן אנחנו ממליצים לנסות לגלות יותר פתיחות ורצון להתפשרות כדי לטפח את האהבה שלך לאורך זמן. בזכות שינוי שכזה יהיה לבן או בת הזוג שלך קל יותר להרגיש את האהבה שלך ולהעניק לך בשמחה את תשומת הלב והפינוקים הדרושים לך, אך גם את המרחב האישי שטיפוסים כמוך צריכים.
החיה שמייצגת את האהבה שלך היא דוב
מבחן חיית אהבה: זוג דובים
depositphotos.com
לפי המבחן הזה יש לך אישיות מתונה שמסתירה עוצמה פנימית אדירה, מזג נוח וסבלני, חיבה להנאות פשוטות והרבה מאוד כוח להגן על יקירי ליבך בשעת הצורך. במסגרת חיי האהבה שלך כל אלו באים לידי ביטוי בדרכים שונות. למשל: חיבה רבה לערבים משותפים מול הטלוויזיה או יציאה למסעדות אהובות, יכולת להתמודד עם מצבים שונים מבלי להתרגש יותר מדי, התמקדות במחשבה על הטווח הארוך ועוצמה אדירה לעמוד מול כל מי שמנסה לפגוע ביקרים לך. אלו לא בהכרח מאפייני האישיות שלך באופן כללי, אך הם בהחלט חלק מהדברים הנפלאים שבאים לידי ביטוי במסגרת זוגית מאושרת עבורך. חיית האהבה הזו גם מרמזת על כך שלפעמים יש לך נטייה להגיב לדברים מסוימים בקשר באיטיות ולפעמים גם במה שנתפס על ידי הצד השני בקשר כאדישות. האמת היא שפשוט יש לך שלוות נפש מעוררת קנאה ולחץ בדרך כלל לא משפיע עליה בקלות. אנחנו ממליצים לך לזכור שלפעמים האנשים שאיתך במערכת יחסים צריכים קצת יותר התלהבות, שמחה או פעולה זריזה גם במצבים שלא נראים לך מהותיים. כאשר הצרכים האלה שלהם יהיו מסופקים, לך יהיה הרבה יותר מרחב לפעול ברוגע ובדרך שמתאימה לסגנון החיים שלך בשאר הזמן.
החיה שמייצגת את האהבה שלך היא דולפין
מבחן חיית אהבה: זוג דולפינים
לפי מבחן האישיות הזה יש לך אינטליגנציה רגשית ברמה גבוהה, שמחת חיים, נפש נדיבה וחיבה רבה להרפתקאות או בילויים שונים. במסגרת חיי האהבה שלך כל אלו באים לידי ביטוי בדרכים שונות. למשל: מי שאיתך בזוגיות תמיד יכול לסמוך על התמיכה וההקשבה שלך, ליהנות מהספונטניות שלך, להיסחף עם שמחת החיים שלך וכדומה. אלו לא בהכרח מאפייני האישיות שלך באופן כללי, אך הם בהחלט חלק מהדברים הנפלאים שבאים לידי ביטוי במסגרת זוגית מאושרת עבורך. חיית האהבה הזו גם מרמזת על כך שלפעמים יש לך נטייה לקחת דברים יותר מדי ללב ולהיפגע קשות גם כאשר אין סיבה. הלב שלך עדין ורגיש אז קל להבין מדוע זה קורה, לכן אנחנו ממליצים לך תמיד לבחון נושאים נפיצים, בזוגיות ובחיים בכלל, עם הראש ולא רק עם הלב. בסופו של דבר גם אם יש ריבים בזוגיות שלך, לרוב אין לך בעיות עם תחושת כעס לאורך זמן או רגשות טינה, וזו תכונה שהופכת את האהבה שלך ללא פחות ממדהימה!
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.