print header

מבחן אישיות ייחודי שאפשר לעשות תוך דקה אחת בלבד

  כולנו סקרנים לגלות דברים חדשים על עצמנו, ונהנים ללמוד על אישיותנו ועל הגורמים שהופכים אותנו למי שאנחנו. ייתכן שבעבר כבר מילאת שאלונים ארוכים שנועדו להעשיר את הידע שלך אודות עצמך, אך המבחן הפשוט הבא מצריך ממך מענה על שאלה אחת בלבד! הקדש דקה להתבוננות בתמונה שמופיעה מטה, ונסה לזהות מה אתה רואה בה. לאחר מכן בחר בתשובה שתואמת למה שראית, ותיחשף לכמה פרטים מסקרנים מאוד אודות האופי שלך...
 
ציור - אילוסטרציה
 
מה ראית בתמונה? לחץ על התמונה שמייצגת את בחירתך:

זוג ידיים - שילוב בין יצירתיות לדמיון

אם שמת לב לזוג ידיים בתמונה, אתה אדם שמשלב היטב בין דמיון ויצירתיות לבין הסתמכות על היגיון. על מנת לשכנע אותך בדבר מסוים נחוצות למי שעומד מולך הוכחות, ואתה מעדיף להסתמך על חושי הראייה והמישוש במקום להאמין לשמועות. התפקידים שמתאימים לך יותר מכל הם כאלה שכוללים תקשורת עם אחרים, ואם אין ביכולתך לעשות זאת במסגרת עבודתך היומית, אולי תרצה להתנדב על מנת לשפר את חייהם של הסובבים אותך.
 

עץ - דקדקנות ותשומת לב לפרטים

אתה אדם שנהנה להתבונן בעולם שסביבו, ומבחין אפילו בפרטים הקטנים ביותר שמרכיבים את התמונה הגדולה של העולם. התכונה הזו באה לידי ביטוי גם כשמדובר במצבי רוח של אנשים אחרים, שכן אתה רגיש מאוד למה שעובר על החברים שסביבך, ויודע כיצד לפתור את בעיותיהם או לפחות להקל עליהם. הייעוד האמיתי שלך מצוי בתפקידים שדורשים מחקר, התעסקות בנתונים וקבלת תוצאות מושלמות. אם תבחר להתקדם במעלה סולם הדרגות, יש לך יכולת להצליח ולהשיג את המרב.
 

פיצוץ - דמיון עשיר במיוחד

הבחנה בפיצוץ מעידה על דמיון עשיר ומפותח, אשר לעתים קרובות יכול לעזור לך במצבים שונים בחיים. נראה שאתה אדם יצירתי בעל צד אמנותי מפותח, וגם אם אינך עוסק בתחום זה ביומיום, יש בך בהחלט כשרון חבוי שצריך לבוא יותר לידי ביטוי. נסה להיזכר בדברים שאהבת לעשות בילדותך: האם נהנית משירה, מציור או מפעולה אחרת שיש לה גוון אמנותי דומה? כך או כך השתדל לתת יותר מקום לאנרגיה היצירתית שלך, גם אם מדובר בהצטרפות לחוג או בכתיבה לשם ההנאה בלבד. אין ספק שתוכל להרוויח מכך לא מעט.
 

קשקוש - ישירות ופשטות

אם ממבט חטוף בתמונה אינך מצליח לראות בה דבר, אתה אדם שקולט דברים בחיים כפי שהם ומקבל בדרך כלל את המצב לאשורו. אינך מחפש משמעויות נסתרות בדברים שאנשים אומרים, ולרוב אתה מקבל החלטות בקלות מבלי לשקול אותן מנקודות מבט שונות. ייתכן שכדאי שתעצור לפעמים, ותבדוק האם אתה נוהג לפעול כך עקב עומס מוגזם שמוטל עליך. איש אינו יכול לפתור כמות בעיות אינסופית בבת אחת, ואם זהו המקור לצורת המחשבה שלך, ייתכן שכדאי שתשקול לקחת מדי פעם הפסקה מהמעמסה הרבה שעל הכתפיים שלך.
 

עששית - מעשיות ופעלתנות

אתה אדם נמרץ ומעשי, שלא מחכה שאחרים יפעלו עבורו אלא נוטל יוזמות בעצמו. פעמים רבות אתה מבחין גם בדברים הקטנים ביותר שאינם כשורה, ומנסה לשפר אותם מידית מבלי להמתין לעזרה. אתה לא חושש להתנדב לפרויקטים חדשים בעבודה, ועיכוב או חוסר הצלחה הם לא דבר שאפשרי מבחינתך. מעסיקים תמיד מחפשים אחר עובדים כמוך, ואתה מצליח להאיר כל מקום עבודה שאליו אתה מגיע. סביר להניח שגם בבית התנהגות שכזאת באה לידי ביטוי בדרך מסוימת, ולא נתפלא לגלות שאתה מאוד אוהב לארח אנשים ואף מצטיין בכך. כל הכבוד!
 

שמש  - אופטימיות 

אם מבטך נמשך אל האור שבמרכז התמונה והצלחת לדמיין שאתה רואה בו שמש שמציצה מבין העננים, אתה אדם אופטימי ושמח מאוד. אינך מאפשר לדברים שליליים לקלקל את מצב הרוח שלך, ואתה מצליח להפנות את המרץ שלך אל הדברים החשובים בחיים. כל מי שפוגש בך לא יכול להתעלם מהחיוך שתמיד נסוך על פניך, מה שמאפשר לך לשפר את מצב הרוח של הסובבים אותך בקלות ובמהירות. המשך בדרך הזו, אין ספק שכל אחד היה שמח אם היה לו חבר כמוך!
 

צבתות  - חשש משינויים

כאדם שמביט בתמונה ומזהה בה צבתות של סרטן, אתה מצוי לעתים במגננה וחושש לפגיעה אפשרית מצד אחרים. הפחד העיקרי שלך הוא משינוי שלא תהיה מוכן אליו, בין שמדובר בשינוי בתפקיד במקום העבודה או ביחס של חברים ובני משפחה כלפיך. בשעה שגישה שכזו מאפשרת לך להיות תמיד מוכן להתרחשויות רבות, מומלץ שתעצור לרגע ותחשוב האם אינך מפסיד רגעים של שמחה, ספונטניות והנאה.
 

הרים - חולמנות והרפתקנות

הדבר שהכי היית שמח לעשות כרגע הוא לרכוש כרטיס טיסה ליעד חדש שטרם ביקרת בו. אתה נהנה לגלות את העולם, ומסתכל תמיד על התמונה הגדולה כדי לגלות אתרים ומקומות שעוד לא היית בהם. כאשר אתה מגיע ליעד חדש אתה אוהב לסייר בו רגלית, לדבר עם אנשים ולגלות חנויות קטנות ומעניינות, ותמיד חוזר עם אינספור חוויות שונות ומשונות. כשאינך בחופשה אתה שמח לחלום בגדול גם ביומיום, ויש לך מטרות רבות שאתה שואף להגשים. חשוב רק שלא תשכח לקום ולפעול כדי להשיג אותן...
 
 
מקור תמונות: Adme
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו