בא-במייל
דף ראשי > סקר

תכנים בנושא סקר מציג מיילים בנושא סקר, סרטונים מצחיקים ומצגות.

מה גברים רוצים - סקר הגברים הגדול! כמה גברים בישראל שוקל בגידה, האם הם מעדיפים אישה סקסית או אינטליגנטית? התוצאות והנתונים המלאים בסקר מקיף על הגבר הישראלי, מודל 2013.
מה נשים רוצות - סקר הנשים הגדול! מיהן הנשים שלא צריכות דיאטה וכמה מודות שגברים בעצם כן נוהגים יותר טוב מהן? התוצאות והנתונים המלאים בסקר מקיף על האישה הישראלית, מודל 2013.
איך נשמעות חיות שונות לדוברי שפות שונות? וידאו כל תינוק יודע ש"האו" זה כלב ו"מיאו" זה חתול. אבל אם תלכו לטייל במדינות שונות, תגלו שבתרבויות שונות, שומעים אחרת את בעלי החיים. סקר מיוחד!
באיזה צבא יש את החיילות הכי יפות בעולם? מצגת תמונות תוכן גולשים עיתון "הסאן" הבריטי יזם תחרות יופי בין חיילות מצבאות שונים בעולם. התוצאות מפתיעות למדי וכמובן שגם לחיילות צה"ל יש מקום מכובד מאוד ברשימה.
המעשן הישראלי - כל העובדות שצריך לדעת! כמה הישראלים מעשנים? מי מעשן יותר, רברים או נשים? מה הגיל בו מתחילים לעשן בארץ? כל זאת ועוד מידע מקיף ומעניין על התופעה.
סקר חדש מגלה - מה הכי חשוב לאנשים במקום העבודה בחירת מקום העבודה היא עסק המורכב משיקולים רבים, שקשה להחליט מי החשוב ביותר. סקר שנערך בדק מה הכי חשוב לאנשים במקום עבודתם.
סקר החומוס הגדול של ישראל - מי במקום הראשון? אחד המאכלים הפופולריים ביותר בישראל הוא החומוס. האם הבחירה בין מותגי החומוס הקיימים מונעת מהמחיר, מנאמנות או מהטעם? סקר החומוס הגדול מגלה.
האם נשים מנהלות משא ומתן טוב יותר מגברים? מעניין! גברים ונשים נלחמים על מקומם גם בעולם העסקי, אך סקר חדש שנערך בקרב הציבור הישראלי מגלה אחת ולתמיד מי מנהל משא ומתן טוב יותר.
סקר חברות האשראי המובילות - מי מהן הכי טובה? איזו חברה מעניקה את ההטבות הגבוהות ביותר, את המענה המקצועי ביותר? ובסופו של דבר - הכי מפנקת את לקוחותיה? סקר של 'גלובס' בדק ומצא. הנה לכם כל הפרטים!
איזו מדינה היא הכי שתיינית בעולם? תוצאות מפתיעות! מצגת תמונות סקר שנערך בארגון הבריאות העולמי מגלה תוצאות לגבי מיהם השתיינים הגדולים מבין מדינות העולם.
באיזו מדינה בעולם הכי מומלץ לגדל ילדים? מעניין! ילדים, כך אומרים, זו שמחה - אבל היכן באמת הם הכי מאושרים?
כל מה שהישראלים עשו השנה באינטרנט! מי כותב יותר בלוגים? באיזה איזור בארץ צופים יותר בסרטונים? באיזו תדירות אנחנו משתפים בתמונות? כמה אחוז מהחרדים אינם מחוברים לאינטרנט? והאם זה נכון שככל שההשכלה גבוהה יותר, כך קטן הסיכוי לשימוש ברשתות חברתיות?
הידעת? בני זוג מנהלים 2455 ויכוחים בשנה! סקר חברתי שנערך בארה"ב בקרב 3000 אנשים שנמצאים בזוגיות ארוכת טווח, הרכיב דירוג של 28 הדברים שגורמים לכ-2500 ויכוחים בשנה בין בני זוג ובתוך המשפחה!
כנס וגלה - האם אתה הגבר האידיאלי? סקר מקיף שנעשה בקרב אלפי סטודנטיות מרחבי הארץ, העמיד את השאלה המסקרנת למבחן וגילה שיש לך סיכוי...
אם את בעניין שלו, אל תשכבי איתו - האומנם? אם את בעניין שלו, אל תשכבי איתו! זו אחת מהעצות הרווחות שרבים מהמומחים או לחלופין נשים שבורות לב, יסכימו איתה - אך האם יש לה תוקף? האם באמת זו הסיבה לכישלון של מערכות יחסים? כמה מזה תלוי בבחור? והאם באמת כל מה שמעניין אותו זה סקס? החלטנו לרדת לשורש ..
10 השיפודיות הכי שוות בארץ! אם חשבתם שתקופת הזוהר של השיפודיות הסתיימה, אתם טועים! כנסו וגלו מהן 10 השיפודיות השוות ביותר בארץ!
אילו גברים נמשכים לנשים בהריון? ולמה? לא כל הגברים נמשכים לנשים בהריון - אך יש כאלה שמוצאים אותן מאוד סקסיות. איך אפשר להסביר את זה? כנסו וקראו!
תרבות הנהיגה בישראל - זה רק נוהג ומדרדר נתוני סקר חדש שנערך בקרב צעירים מגלה דפוסי התנהגות מחרידים על הכביש - זה מפתיע אתכם? תרבות הנהיגה של הישראלים בכלל רושמת מגמות שליליות של התנהגות לא זהירה בדרכים. ראו את הטקסט שלפניכם כרכב המאותת המנסה להשתלב בנתיב שלכם - האם תאפשרו לו?
כן, לא ויש גם אופציה שלישית - מצחיק! תוכן גולשים בסקר שנערך באנגליה שאלו אם לדעת העונים יש יותר מדי מהגרים באנגליה. חלק אמרו כן, חלק לא, וחלק בחרו באופציה שלישית...
סקר שכל גבר יסכים עם התוצאות שלו - ענק! מה הסיבה האמיתית שגברים כ"כ אוהבים שיורדים להם? מצחיק!!

שירות המייל היומי של בא-במייל בוחר עבורך בקפדנות את התכנים האיכותיים והמרתקים ביותר ברשת ומגיש אותם ישירות לתיבת הדוא"ל שלך!

בלחיצתך על הירשם הינך מסכים/ה לתנאי השימוש באתר
הצטרפו וקבלו ישירות למייל את התכנים החמים ביותר!

הכרויות ודייטינג

מחפש/ת:

בגילאים:

טוען...