בא-במייל
דף ראשי > סקר

תכנים בנושא סקר מציג מיילים בנושא סקר, סרטונים מצחיקים ומצגות.

באיזה צבא יש את החיילות הכי יפות בעולם? מצגת תמונות תוכן גולשים עיתון "הסאן" הבריטי יזם תחרות יופי בין חיילות מצבאות שונים בעולם. התוצאות מפתיעות למדי וכמובן שגם לחיילות צה"ל יש מקום מכובד מאוד ברשימה.
איזו מדינה היא הכי שתיינית בעולם? תוצאות מפתיעות! מצגת תמונות סקר שנערך בארגון הבריאות העולמי מגלה תוצאות לגבי מיהם השתיינים הגדולים מבין מדינות העולם.
הידעת? בני זוג מנהלים 2455 ויכוחים בשנה! סקר חברתי שנערך בארה"ב בקרב 3000 אנשים שנמצאים בזוגיות ארוכת טווח, הרכיב דירוג של 28 הדברים שגורמים לכ-2500 ויכוחים בשנה בין בני זוג ובתוך המשפחה!
כנס וגלה - האם אתה הגבר האידיאלי? סקר מקיף שנעשה בקרב אלפי סטודנטיות מרחבי הארץ, העמיד את השאלה המסקרנת למבחן וגילה שיש לך סיכוי...
אם את בעניין שלו, אל תשכבי איתו - האומנם? אם את בעניין שלו, אל תשכבי איתו! זו אחת מהעצות הרווחות שרבים מהמומחים או לחלופין נשים שבורות לב, יסכימו איתה - אך האם יש לה תוקף? האם באמת זו הסיבה לכישלון של מערכות יחסים? כמה מזה תלוי בבחור? והאם באמת כל מה שמעניין אותו זה סקס? החלטנו לרדת לשורש ..
10 השיפודיות הכי שוות בארץ! אם חשבתם שתקופת הזוהר של השיפודיות הסתיימה, אתם טועים! כנסו וגלו מהן 10 השיפודיות השוות ביותר בארץ!
אילו גברים נמשכים לנשים בהריון? ולמה? לא כל הגברים נמשכים לנשים בהריון - אך יש כאלה שמוצאים אותן מאוד סקסיות. איך אפשר להסביר את זה? כנסו וקראו!
תרבות הנהיגה בישראל - זה רק נוהג ומדרדר נתוני סקר חדש שנערך בקרב צעירים מגלה דפוסי התנהגות מחרידים על הכביש - זה מפתיע אתכם? תרבות הנהיגה של הישראלים בכלל רושמת מגמות שליליות של התנהגות לא זהירה בדרכים. ראו את הטקסט שלפניכם כרכב המאותת המנסה להשתלב בנתיב שלכם - האם תאפשרו לו?
כן, לא ויש גם אופציה שלישית - מצחיק! תוכן גולשים בסקר שנערך באנגליה שאלו אם לדעת העונים יש יותר מדי מהגרים באנגליה. חלק אמרו כן, חלק לא, וחלק בחרו באופציה שלישית...
סקר שכל גבר יסכים עם התוצאות שלו - ענק! מה הסיבה האמיתית שגברים כ"כ אוהבים שיורדים להם? מצחיק!!
הצטרפו וקבלו ישירות למייל את התכנים החמים ביותר!
טוען...
הרשמה לבא-במייל | אמנת השירות | הסבר על השירות | עזרה | תנאי שימוש | הצהרת פרטיות | אודותינו | צור קשר

Ba-BaMail הינו שירות, השולח מידי יום מיילים מדליקים למייל האישי שלך בחינם ! בא במייל ירכז עבורך את כל התכנים המרתקים ברשת, כגון: סרטונים מדליקים, בדיחות, חידות, מעולם המחשבים והאינטרנט, קטעי ספורט, מתכונים, בידור, פנאי, חידושי מדע וטכנולוגיה, עיצוב, תמונות מצחיקות, משחקים ועוד. ההצטרפות לאתר היא בחינם וללא כל התחייבות. תזכרו – לצחוק זה תמיד בריא וגם שורף קלוריות...