בא-במייל
דף ראשי > חרדים

תכנים בנושא חרדים מציג מיילים בנושא חרדים, סרטונים מצחיקים ומצגות.

דוס בעיר הגדולה - קטע סטנד אפ מצחיק וכשר למהדרין! וידאו מה הדרך הכי קצרה מירושלים לתל אביב? מה יש במזוודה של דתי שטס לחו"ל? לקובי אריאלי יש את כל התשובות והוא יחלוק אותן אתכם במופע סטנד אפ ענק!
מכתב לאברך שרוצה שאשב מאחור באוטובוס - חומר למחשבה! תוכן גולשים קטע מעורר מחשבה על הדרת נשים ועל מה עומד מאחוריה באמת... שווה קריאה!
ח``י דברים שיקרו כשהחרדים יתגייסו לצה``ל - מצחיק! איר לפיד ממשיך להבטיח לנו שממש עוד מעט כל החרדים יתגייסו. אם אתם כמונו, נוטים שלא להאמין לו, אפשר לפחות לספר כמה בדיחות על הדרך...
כך לפיד והחרדים משתפים פעולה בתרמית פוליטית מהגדולות בישראל וידאו שר האוצר בשיתוף עם הח"כים החרדים מצליח באחת התרמיות הגדולות ביותר בהיסטוריה - "השיוויון בנטל" איך הוא מגיב כשחופשים בפניו את הבלוף הגדול?
כיצד מתמודדים צעירים במגזר החרדי עם עולם ה``דור החדש``? דור הצעירים ניצב מול אתגר חדש: הנחיצות הגוברת לתואר אקדמאי. התופעה מגיעה גם למגזר החרדי. איך הם מתמודדים אתה? טור אישי של סטודנט צעיר חרדי.
אורי זוהר ואריק איינשטיין בימים אחרים - הסרטון שטרם ראיתם! וידאו סרט החתונה של בנו של אורי זוהר ובתו של אריק איינשטיין כפי שהוקרן בפסטיבל הקולנוע בחיפה, 1985, שהיה ההצצה הראשונה לחייו החדשים של אורי זוהר.
אנשי עזר מציון - מלאכים ההולכים בינינו! וידאו בסרטון הבא אנחנו מתלווים למתנדב מאיר קווין, שמספר לנו על פעילותו בעמותת עזר מציון, על שילוב את ילדיו בעמותה ועל האקשן המפתיע שבהתנדבות.
עזרה משמיים על אי בודד - בדיחה מצחיקה! תוכן גולשים מה עושים זוג חרדים מבני ברק כשהמטוס שלהם עומד להתרסק מעל אי בודד? בדיחה מצחיקה...
הרבנים המזמרים שהדהימו את כל מדינת ישראל! וידאו האחים גיל ואריה גת בביצוע שריגש מדינה שלמה לשיר של סיימון וגרפונקל, מוכיחים כי המוזיקה יכולה לגשר על כל הפערים ולהביא שלום ואחווה לכל מקום.
הגדוד החרדי של צה``ל חוגג בהכנסת ספר תורה - מקסים! וידאו צפו בשמחה הגדולה של הכנסת ספרי תורה לבסיס גדוד "נצח יהודה", הגדוד החרדי בצה"ל. אחוות לוחמים יהודית לעומת אלו המכנים אותם "חרדים קלי דעת".
איך מסתדרים החרדים בצבא - מערכון קורע! וידאו תוכן גולשים גיוס החרדים הוא אחד הנושאים האקטואלים שעומדים על סדר היום, אבל מסתבר שגם לפני 12 שנה זה היה בכותרות. מערכון מצחיק עם אדיר מילר.
יצא מהארון, נכנס לבית הכנסת - בדיחה מצחיקה! תוכן גולשים חרדי אחד יצא מהארון ובמשך תקופה הוא מחפש בית כנסת להומואים כדי להתפלל... בדיחה קורעת!
שיוויון בנטל: אם אין לחם תאכלו חרדים חמש עובדות שמעלות שאלה קשה אחת: האם השיוויון בנטל באמת עמד לנגד עינהם של חברי יש עתיד שדחפו לאימוץ מסקנות ועדת פרי לגיוס החרדים?
גשר דם - בני ברק כמו שלא ראיתם מעולם מצגת תמונות תוכן גולשים נניח רגע את הכותרות הפרובוקטיביות של התקשורת ונצא לטייל בבני ברק. בלי דעות קדומות ושנאה, פשוט להכיר תרבות שונה משלנו, אך קשורה אלינו בדם...
האם שיוויון בנטל זו סיסמה בלבד? הפתרון ההגיוני רעיון השוויון בנטל הינו חשוב אבל וירטואלי ביסודו מאין יכולת לממשו, אי אפשר לקיים שוויון בין אנשים שונים לחלוטין, מהו הפתרון ההגיוני?
משחקי לשון: כך מתרגמים את שפת המחשבים לשפה החרדית! מצגת תמונות תוכן גולשים עולם המחשבים הכניס ללקסיקון הרבה מונחים חדשים, אך מסתבר שלכל אלה הייתה כבר מקבילה בעולם החרדי. הנה 19 מהם.
הלהיט שמשגע את העולם - בגירסה החרדית! וידאו אם חשבתם שחרדים עושים שמח רק לצלילי שירים חסידיים, חשבו שוב!
מה יהיה גורל המדינה בעוד 20 שנה - מרתק! וידאו כתבתו של ירון לונדון על התפתחות הזרם החרדי והשליטה הדמוגרפית הצפויה לו
דירה להשכיר בגרסה החרדית בהתאם לסכסוכים האחרונים בתוך הקהילה, זוהי הגרסה המעודכנת לסיפור הילדים "דירה להשכיר" בגרסתו החרדית
ההבדל בין הליטאים לחילונים ולכל השאר קטע קצר על ילד ששואל את אביו "איך ניצחנו את היוונים". מה עונה אבא חרדי ומה עונה אבא דתי והשיחה שהשאלה גוררת.
מי שמאמין - לא משלם וידאו פארודיה על שירו של אייל גולן "מי שמאמין לא מפחד", בהתאם למצב במדינה
חיים הכט יכול לישון בשקט תמרור מצחיק שמראה כיצד תושבי בני ברק חוצים את הכביש
שקיעת הציונות - מכתב גלוי בעקבות חוק האברכים הנה מכתבו של עו"ד גדעון רוזנבלום על המהפכה השלילית הצפויה בארץ במידה ולא נתעשת
מה הרמב``ם חשב על קצבת הבטחת ההכנסה לאברכים הסכומים שהועברו על ידי ממשלתו של נתניהו לאברכים, שתורתם אמונתם, מעלה תגובות סוערות בציבור. הסכומים מגיעים מכיסו של משלם המיסים, שעובד קשה למחייתו - בעוד הוא עומד וצופה על החברה האלה שיושבים ולומדים על חשבונו. מסתבר שאפילו הרמב"ם רואה את המנהג הזה ב..
גדול! חשבונית מס מותאמת למצב עיצוב של חשבונית מס חדשה בעקבות החוקים האחרונים שעוברים בכנסת...
מסתבר שהחרדים מצאו את התרופה לסרטן... מודעות בעולם החרדי שנתלו כדי להזהיר את הציבור מהאינטרנט
הגזענות החרדית בעמנואל - מקרי או תוצאה של חברה חולה? סיפורה של יוצאת בשאלה מבני ברק על הגזענות בעולם החרדי
להציל שמורת טבע נדירה מפוליטיקאים חרדים מצגת תמונות באזור פרדס חנה, בין הקיבוצים מענית, ברקאי ומצר נמצאת שמורת יער אחרונה מסוגה. השר אטיאס ומשרד השיכון כבר החליטו – להקים במקום עיר ענקית בת 150,000 תושבים (!) המיועדת לחרדים בלבד
האויב החי בתוכנו - לא יאמן!! וידאו במהלך נישואי בנו של הרב ישראל מאיר הירש, הונפו דגלי פלשתין והחוגגים פיזזו עם הדגל ברחבת הריקודים.
הצטרפו וקבלו ישירות למייל את התכנים החמים ביותר!
טוען...
הרשמה לבא-במייל | אמנת השירות | הסבר על השירות | עזרה | תנאי שימוש | הצהרת פרטיות | אודותינו | צור קשר

Ba-BaMail הינו שירות, השולח מידי יום מיילים מדליקים למייל האישי שלך בחינם ! בא במייל ירכז עבורך את כל התכנים המרתקים ברשת, כגון: סרטונים מדליקים, בדיחות, חידות, מעולם המחשבים והאינטרנט, קטעי ספורט, מתכונים, בידור, פנאי, חידושי מדע וטכנולוגיה, עיצוב, תמונות מצחיקות, משחקים ועוד. ההצטרפות לאתר היא בחינם וללא כל התחייבות. תזכרו – לצחוק זה תמיד בריא וגם שורף קלוריות...