maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 17.05.2010תחזית יומית - טלה - 17/05/2010

נושאי בית ומשפחה על הפרק, וחשוב להשקיע בהם קצת יותר. זמן טוב להעביר את מינון הפעילות העיקרי שלכם מהעולם אל הבית והמשפחה, לעשות דברים בשתוף עם בני המשפחה, ובמקביל – לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, לאכול ביחד, וליהנות מערב משפחתי חמים.

תחזית יומית - שור - 17/05/2010

היום כדאי להשקיע קצת יותר בגוף, ולא רק בראש. מיקומו של הירח מאפשר פעילות פיזית במינון רב יותר, הליכה, רכיבה על אופניים או ביקור בחדר הכושר, וכל מה שמאפשר לגוף לבטא ולהתבטא. זהו גם זמן לעשות קצת יותר עבור הגוף שלכם, וכל מה שקשור אליו.

תחזית יומית - תאומים - 17/05/2010

הגיע הזמן להתארגן מחדש מבחינה כלכלית, לחשוב כמה צעדים קדימה, ולהתבונן לטווח ארוך, בעיקר בכל מה שקשור לחומר וכספים. זה בדיוק הזמן לא להכנס למסע קניות שיכניס אתכם ללחץ, אלא להתמקד במטרות מדויקות, כמו גודל האוברדראפט, או החזר חובות.

תחזית יומית - סרטן - 17/05/2010

הירח שוהה לו עכשיו במזל שלכם, מה שאומר שזה בדיוק הזמן לפעול. כן, הגיע הזמן להזיז דברים למקום שבו אתם רוצים שיהיו, להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לנוכחות שלכם ולקסם האישי, לצאת למסע קצר של יוזמות חדשות ומעניינות, ובעיקר להשקיע בעצמכם ובמה שחשוב לכם.

תחזית יומית - אריה - 17/05/2010

זהו יום שבו כדאי לפעול קצת פחות ולנוח יותר. זו תקופה מעייפת מאוד, בגדול, ונכון לעכשיו - זהו יום שבו מיקומו של הירח ממליץ להוריד את מינון הפעילות שלכם, ולהשקיע קצת יותר בעצמכם. זמן מצוין למוסיקה שקטה, לפסק זמן עם עצמכם כדי להבין בדיוק מי נגד מי, ובעיקר למנוחה.

תחזית יומית - בתולה - 17/05/2010

חברים, מכרים וידידים – היום כדאי להתמקד בעיקר בהם. זהו יום חברתי למדי, ובעזרתו האדיבה של הירח הידידותי במיוחד עבורכם, כדאי לפעול באופן קולקטיבי יותר, להרים טלפון או שניים לחברים טובים באמת, ובשעות הערב – לצאת איתם לבלות. אל תישארו בבית.

תחזית יומית - מאזניים - 17/05/2010

נושאי קריירה ודרייב מודגשים היום, וכדאי להשקיע בהם קצת יותר. מיקומו של הירח מדגיש עכשיו את כל מה שקשור ליכולת שלכם לשפר יחסים עם סמכויות, לשדרג את התדמית שלכם, לפעול באופן אסרטיבי יותר עם העולם, ובעיקר – לקדם את עצמכם. שפרו תקשורת עם הורים ומורים.

תחזית יומית - עקרב - 17/05/2010

היום כדאי ורצוי לגלות פתיחות לרעיונות חדשים. מיקומו של הירח מאפשר לכם לראות דברים כמה צעדים קדימה, ולא להתמקד רק בכאן ובעכשיו. זה בדיוק הזמן לשים את הדגש על כל מה שקשור לדיאלוג יצירתי במיוחד, לראייה חכמה של אפשרויות, ועשייה בהתאם.

תחזית יומית - קשת - 17/05/2010

היום חשוב לנוע עקב בצד אגודל, ולא לעשות שטויות. מיקומו של הירח עלול להביא איתו גישה פזיזה ומהירה מדי, שליפות מהשרוול, ואולי גם שיקול דעת מוטעה. במקום לחשוב במהירות ולהגיב מהבטן, כדאי לחכות למחר או מחרתיים כדי לפעול. עד אז – סבלנות, והרבה.

תחזית יומית - גדי - 17/05/2010

נושאי זוגיות ויחסים מודגשים היום. מיקומו של הירח מול המזל שלכם, שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לדיאלוג שבינו לבינה. זה בדיוק הזמן להתמקד בפתרון בעיות ביחסים שהתעוררו לאחרונה, בעשייה זוגית לסוגיה, ואם אתם פנויים רגשית – גם ביציאה לדייט.

תחזית יומית - דלי - 17/05/2010

היום כדאי להתמקד במחוייבויות מכל הסוגים. הירח מכריח אתכם לעשות קצת יותר עבור הדברים שהתחייבתם להם, לקחת אחריות מקצועית אמיתית, להשקיע יותר מעצמכם בתחום המקצועי, להראות נוכחות ותפקוד רציני, ולגלות גם אחריות ומחוייבות ביחסים הקרובים ובזוגיות.

תחזית יומית - דגים - 17/05/2010

זה עשוי להיות יום מלהיב למדי. מיקומו של הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם להפעיל את הרגש קצת יותר מאשר את הראש דווקא, מקום טוב לאלה מכם שרוצים לחזר בעדינות, להשקיע ברומנטיקה, ולתת ביטוי אמיתי לרגשות בכלל, אם אפשר.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו