maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 01.04.2010


 

תחזית יומית - טלה - 01/04/2010

  היום כדאי להיזהר בפעולות שלכם, ולא להיסחף. כן, יום של טעויות אפשריות בשיפוט מחכה לנו, מה שמצריך דיוק רב יותר בכל מה שאתם עושים, דיאלוג משופר עם מנהל סניף הבנק שלכם אם לא תבזבזו כספים היום, וכמובן זהירות מיוחדת בכבישים ובדרכים. היו עירניים.

תחזית יומית - שור - 01/04/2010

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת היום למזל שור, שוורים, מה שאומר שמדור הפינוקים עשוי להתחיל לעבוד שעות נוספות. זמן לדבר בכנות ובאומץ ובצורה ישירה, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולדבר על הכל – כל מה שקשור לאזור הלב יהיה מודגש בזמן הקרוב.

תחזית יומית - תאומים - 01/04/2010

זהו יום שבו חשוב להשקיע במחוייבויות שלכם. מיקומו של הירח מדגיש את הצורך לסגור קצוות הקשורים ליומיום, לשלם חשבונות, להשקיע קצת יותר מחשבה בכל מה שקשור לבדיקות רפואיות ובבריאות שלכם בכלל, מכונית למוסך, פגישות מקצועיות, וכל הפרטים הקטנים.

תחזית יומית - סרטן - 01/04/2010

נראה שכדאי להתמקד היום בביטוי האישי שלכם. זמן טוב להגדיר מה בדיוק עושה לכם טוב, ליהנות משיחה טובה ומחברותא נעימה, לשתף אנשים אחרים בהנאות שלכם, ובשעות הערב לשים את הדאגות בצד, לחפש פרטנר ולצאת למקום בילוי בו עדיין לא ביקרתם, וליהנות בגדול.

תחזית יומית - אריה - 01/04/2010

היום כדאי להתמקד באנשים קרובים. כן, יש ימים בהם כדאי להשקיע דווקא באנשים אותם אנחנו פוגשים ביומיום, לשתף אותם במה שעובר עלינו, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, לאפשר להם להתקרב קצת יותר, ולבלות ביחד ערב ביתי וחמים.

תחזית יומית - בתולה - 01/04/2010

את היום כדאי להקדיש בעיקר לפעילות. מיקומו של הירח מאפשר לכם להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור למילים – ולתנועה. זה בדיוק הזמן לדבר על מה שבאמת חשוב לכם או על מה שמפריע, ובמקביל – להשקיע קצת יותר בפעילות פיזית. צאו להליכה, או לחדר כושר.

תחזית יומית - מאזניים - 01/04/2010

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת היום למזל שור, והחיים הופכים להיות מעשיים יותר. האם בגלל זה היום מתאים למסע קניות מזורז? בהחלט - זהו יום שמתאים בעיקר לקניות, לבית, למשפחה ואפילו לעצמכם. זמן לשים את הדגש על הצד הכלכלי שלכם ולחזור לבסיס כלכלי יציב.

תחזית יומית - עקרב - 01/04/2010

זה יום שבו הנוכחות שלכם מודגשת. זה הזמן להשלים תהליכים שהחלו ביומיים האחרונים, להעמיק קשרים, להגביר נוכחות ולהצליח בפגישות חשובות במיוחד. ונוס עוברת היום למזל שור שנמצא ממש ממול, וזה בדיוק הזמן להשקיע יותר ביחסים ובזוגיות, עקרבים, ויפה שעה אחת קודם.

תחזית יומית - קשת - 01/04/2010

אתם לא במיטבכם היום, ומשום כך כדאי להתאפק ולא לעשות יותר מדי. הירח שוהה לו במזל שלידכם, ומביא איתו את הצורך להסתגר מעט מאחורי הקלעים, ולא לפעול יותר מדי במרכז הבמה. זמן מצוין לאסוף כוחות, לעשות שיעורי בית בנושאים שונים, להגדיר כוונות, וממחר – גם לפעול.

תחזית יומית - גדי - 01/04/2010

היום עלול להביא איתו צורך להיות במרכז העניינים. מיקומו של הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם להביא דברים לידי סיום ומימוש, כמו גם לקדם את האמביציה שלכם, ולרוץ קדימה עם תכניות פעולה מכל סוג, בעיקר כאלה הקשורות לקריירה שלכם.

תחזית יומית - דלי - 01/04/2010

נראה שאור הזרקורים היום הוא עליכם. מיקומו של הירח שם את הדגש על הנוכחות שלכם, ועל הקסם האישי המוכר. זה הזמן להשתמש בהם בתבונה, לצאת לפעילות רבה מהרגיל, להיכנס לפגישות חשובות בחיוך, ליהנות משיחות משמעותיות, ולנוע קדימה. זמן טוב לעשייה.

תחזית יומית - דגים - 01/04/2010

זהו זמן לחשוב כמה צעדים קדימה, אם אפשר. מיקומו של הירח ביום הזה ומאפשר להשלים תהליכים וחשיבה שהחלו אתמול, ובמקביל גם להזיז דברים באופן משמעותי. זמן מצוין לתכנן לכם נסיעה, ארוכה או קצרה, לדבר על תכניות רחוקות, וליהנות מסרט טוב או מהצגה מעניינת.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו